Indyjski Dzień Kobiet w Ganeshu

Już w najbliższą sobotę sieć restauracji Ganesh zaprasza wszystkie Panie do wspólnego świętowania. Przy aromatach orientalnych potraw i dźwiękach indyjskich hitów każda Kobieta będzie mogła poczuć się w ten dzień jak gwiazda Bollywood!

Warszawskie restauracje sieci przygotowały na 8 marca kilka niespodzianek, które z pewnością zainteresują Panie w dniu ich święta. Najwięcej atrakcji będzie czekało na klientki odwiedzające nowo otwarty lokal w Śródmieściu oraz na Ursynowie.

W obydwu restauracjach w ten dzień będzie można przyozdobić dłonie henną, a na zakończenie wizyty wręczane będą kwiaty ze słonikami na szczęście. Przy Marszałkowskiej 10/16 dodatkowo wykonywany będzie manicure, a także odbędzie się kiermasz indyjskiej biżuterii i innych dodatków. Natomiast w lokalu przy al. KEN 93 (Galeria Metro) będzie odbywał się pokaz wiązania sari.

Z kolei na Panie odwiedzające Ganesh przy ul. Grzybowskiej 61 (Platinium Towers) czekają kwiaty oraz – podobnie jak przy Marszałkowskiej – indyjski kiermasz.

Indyjski Dzień Kobiet w Ganeshu, 6.0 out of 6 based on 111 rating

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.