Karnawał w warszawskich restauracjach

Karnawał ? czas szampańskiej zabawy, balów z tańcami i wystawnych uczt, podczas którego można się oderwać od codziennych zajęć. O tym radosnym okresie nie zapominają także warszawskie restauracje. Oto kilka propozycji na karnawał, które zebraliśmy specjalnie dla Was.

Restauracja Grek Zorba 19 stycznia zaprasza na karnawałową zabawę w stylu greckim z muzyką na żywo, tłuczeniem talerzy i tańcem na stole. Gratis dla pań drink powitalny. Start o godz. 21:00. Natomiast 20 stycznia, w godzinach 11:00-14:00, Grek Zorba organizuje karnawałowy bal przebierańców dla dzieci. Zapraszane są dzieci wraz z rodzicami. Restauracja gwarantuje wiele atrakcji: muzyczną zabawę z dziecięcymi hitami, ciekawe zabawy, konkursy, wybory króla i królowej balu oraz specjalne menu, które zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających gości. Zapewniona będzie opieka animatora. Koszt wstępu to 40zł za dziecko. Wszelkie informacje oraz rezerwacja pod nr 22 648 45 89.

W Atmosfera Shot Bar od 21 stycznia zostanie wprowadzona autorska karta shotów ? nowe produkty będą promowane obniżką w wysokości 50%, Atmosfera rozpoczyna również produkcję własnych maceratów alkoholowych i syropów. Poza tym codzienne promocje karnawałowe, np. w czwartki ?Heavy Duty?, cały dzień dwa shoty plus jeden gratis, a od 20 ?Dzbannik z Notre Dame?, czyli dzban Tyskiego 1,5l za 18zł oraz ?Shooting-Rozstrzelani? ? shot dnia z nowej karty za 50% ceny.

Gospoda Zalewajka 26 stycznia o 19:00 organizuje Bal Karnawałowy w klimacie lat 70. i 80. Mile widziane będą szalone i kolorowe stroje z tamtych lat ? dla każdej osoby przebranej w stylu tych lat, napitki alkoholowe bez limitu. W programie muzyka szalonych lat 70. i 80. prezentowana przez Dj-a Braxtona. W menu m.in. udziec z dzika w sosie jałowcowym, śledź bałtycki w śmietanie, ozorek cielęcy z marynowanym selerem w galarecie oraz pasztet wiejski z marynatami. Koszt uczestnictwa 130zł od osoby. Warunkiem jest rezerwacja stolika oraz wykupienie biletu do 21 stycznia (nr tel. 500 699 208 lub 22 726 74 34).

W restauracji Absurd228 25 stycznia powraca cykliczne Cocktail Party – przygotowano muzyczno-barową fuzję imprezową. Z głośników muzyka grana na żywo przez DJ-a, czyli będzie tanecznie, ale i klimatycznie. A do tego specjalna oferta barowa. Start o 20:00, wstęp wolny. Natomiast w Czyli Chilli przez cały karnawał podawane są rozmaite smakołyki, np. faworki. Warto śledzić profil facebook restauracji, żeby wiedzieć kiedy.

Krasnodwór zaprasza na Bal Karnawałowy 9 lutego o godzinie 19:00. W menu m.in. schab środkowy w kminku, karkówka z kolendrą, pasztet z dzika z sosem cumberland oraz kurczak zawijany z serem feta i suszonymi pomidorami w sosie kaparowym. Cena zaproszenia: 140zł za osobę. Wszelkie informacje pod nr tel. 22 666 94 84.

Jeśli chcemy sami zorganizować imprezę karnawałową i potrzebujemy miejsca oraz pomocy w organizacji, warto zwrócić się do restauracji Boathouse ? dostępne są tam cztery przestronne sale, a na stronie internetowej restauracji można znaleźć specjalnie skomponowane menu na różne okazje i większe imprez

 

Karnawał w warszawskich restauracjach, 5.5 out of 6 based on 212 ratings

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.