Letnie smakołyki i Piknik z Kulturą Japońską. Zobacz, co nowego w restauracji Inaba

Restauracja Inaba latem nie zawiedzie wielbicieli japońskich smaków. W menu już pojawiły się nowe, sezonowe smakołyki, a w najbliższą sobotę, 8. czerwca, Inaba weźmie udział w Matsuri, Pikniku z Kulturą Japońską w Parku Agrykola.

Nowe, lekkie potrawy w Inabie to Hiyashi Chukka Soba, czyli cienki pszenny makaron ramen podawany na zimno z mięsem, kiełkami sojowymi, warzywami i jajkiem (30 zł) oraz Zaru Udon – gruby pszenny makaron udon podawany na zimno z odrobiną imbiru, cebulki i rzodkiewki (28 zł).

8 czerwca to prawdziwe święto wszystkich miłośników kultury japońskiej. W Parku Agrykola o godz. 12.00 rozpocznie się Matsuri – Piknik z Kulturą Japońską. Do godz. 19.00 będzie można m.in obejrzeć występy sceniczne, pokazy sztuk walki, odwiedzić kącik japońskich gier, poznać tajniki mangi i anime, a przede wszystkim – spróbować specjałów kuchni japońskiej. Pyszne makarony i cały wachlarz rodzajów sushi – takimi i wieloma innymi smakołykami poczęstuje nas w sobotę restauracja Inaba podczas pikniku.

Do zobaczenia w sobotę w parku! Pamiętajcie – w samo południe.

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.