Menu według Kurta Schellera dla New Orleans!

Do New Orleans Bar & Restaurant przybył Kurt Scheller, aby swoimi umiejętnościami uświetnić kuchnię oraz dodać nieco inspiracji w proponowane dania.

Współpraca pomiędzy Mistrzem Kurtem Schellerem a kucharzami w Klubie New Orleans ułożyła się wyśmienicie a skutkiem tego jest MENU sygnowane nazwiskiem słynnego kreatora smaku.

Całość oparta jest na prostocie, najlepszych jakościowo składnikach oraz ogromnej wiedzy z zakresu łączenia smaków – przystawka, danie główne oraz oryginalny deser skomponowane są tak aby każdy smak otwierał drogę kolejnemu.

Zarówno Pan Scheller jak i właściciele Klubu New Orleans wyszli z założenia, iż cały set składający się z przystawki, dania głównego i deseru będzie w przystępnej cenie co ułatwi dotarcie do każdego kto chce spróbować jedzenia stworzonego przez tak znamienity autorytet w dziedzinie kulinariów.

New Orleans to nietuzinkowe miejsce, które łączy w sobie kuchnię na najwyższym poziomie, bar – który pretenduje do miana najlepiej zaopatrzonego baru w Europie ( ponad 120 rodzajów whisky / degustacja polskiej wódki / ogromny wybór szampanów, także na kieliszki) oraz części nocnej, w której główną atrakcją są występy tancerek Pole Dance a całość utrzymana na najwyższym poziomie…

MENU Kurta Schellera dostępne jest codziennie od 18:00 do ostatniego gościa ( 05:00 rano).

Kurt Scheller – szwajcar, ur. 02.04.1952 w Lucernie. Zarażony pasją do gotowania rozpoczął swoją podróż kulinarną, która z powodzeniem trwa do dzisiaj. Doświadczenie zawodowe zdobywał niemal na wszystkich kontynentach m in.: w Anglii, Hiszpanii, Holandii, Francji, Niemczech, Rosji, Bahrajnie, Kuwejcie, Egipcie, Ekwadorze i na Jamajce. Pracował dla: SAS, Intercontinental, Hilton, Penta i Starwood Hotels zyskując uznanie wśród profesjonalistów jak i miłośników dobrej kuchni, bo z pewnością do łatwych nie należy m in. dowodzenie kuchnią, gdzie pracuje ponad 100 kucharzy oraz zarządzanie zapleczem kilku restauracji i sal bankietowych jednocześnie. W Polsce mieszka od 1991 roku, to niepodważalny autorytet w dziedzinie kulinariów oraz tworzenia polskiej kuchni z nutą nowoczesności!.

Więcej informacji o New Orleans Bar & Restaurant

Menu według Kurta Schellera dla New Orleans!, 6.0 out of 6 based on 212 ratings

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.