Muzyczne Piątki w Absurd 228

W piątek, 2 marca rozpoczyna się kolejny miesiąc Muzycznych Piątków, czyli klimatycznych koncertów, organizowanych co tydzień w restauracji Absurd228. W najbliższy piątek w ramach cyklu wystąpi znany już gościom restauracji duet: wokalistka Lanberry wraz z pianistą Pawłem Jędrzejewskim. Artyści zaprezentują repertuar w klimacie smooth jazzowym i chilloutowym pod hasłem ‚Electro into acoustic’. 

Po sukcesie koncertu Lanberry i Pawła, który zorganizowano w lutym na inaugurację Muzycznych Piątków, Absurd228 postanowił wraz z tym magicznym duetem wejść w kolejny miesiąc piątkowego koncertowania. Lanberry śpiewa i tworzy w kilku językach (angielski, hiszpański, niemiecki). Porusza się w wielu gatunkach muzycznych, uwielbia eksperymentować z brzmieniem elektronicznym (synthpop, electropop, dub-step, r&b) ale ma również słabość do brzmień akustycznych. Podczas jej kameralnych, widzowie wyruszają w podróż przez niebanalne aranżacje znanych piosenek i jej własne kompozycje. Koncert pod hasłem „electro into acoustic” nawiązuje do międzygatunkowych wycieczek artystki. Na pianinie towarzyszyć jej będzie Paweł Jędrzejewski.

Muzyczne Piątki w Absurdzie to cykl spotkań z klimatyczną muzyką. Pomysł, który również leży u podstaw koncepcji całej restauracji, to połączenie smacznej, niedrogiej kuchni z interesującym programem kulturalnym. Pierwszym cyklicznym projektem Absurdu są właśnie Muzyczne Piątki. Co tydzień goście restauracji będą mieli okazję posłuchać koncertu, na którym zagrają i zaśpiewają młodzi, interesujący twórcy.

Na każdy z koncertów wstęp jest wolny, dodatkowo za każdym razem można spodziewać się kulinarnej niespodzianki przygotowywanej przez szefa kuchni restauracji Absurd 228.

Więcej informacji o Restauracji Absurd 228

Muzyczne Piątki w Absurd 228, 5.5 out of 6 based on 212 ratings

Opinie

 • avatar

  |

  Lubie smooth jazz wiec chetnie sie wybiore :-) ) Absurd rzeczywiscie ma klimat! Podoba mi sie tez idea muzyczych piątkow, coraz wiecej je ma. Ostatnio bywalam w Restauracji 99, tam tez latwiej sie spotkac w wiekszym gronie bo w samym centrum sie miesci

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

  Właśnie w tym momencie aktualizujemy
  najciekawsze wydarzenia i promocje.
  Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
  prosimy o cierpliwość.