Muzyczny czerwiec w restauracji Absurd 228

Czerwiec w restauracji Absurd 228 upłynie pod znakiem dobrej muzyki. Letnie, weekendowe wieczory będą w Absurdzie przepełnione nie tylko doskonałą kuchnią, ale i wyjątkowymi wydarzeniami muzycznymi.

W sobotę gościom Absurdu wieczór uprzyjemni dawka ballad rockowych, bluesowych i muzyki rozrywkowej końca ubiegłego tysiąclecia – i to w wydaniu nie byle jakim, bo podwójnym. Rude Boys to duet gitarowy, w którym grają i śpiewają bracia bliźniacy – Marek i Marcin Szwakopf. Artyści wykonują utwory światowych gwiazd muzyki z najwyższej półki, takich jak Eric Clapton, Bob Dylan, J.J Cale, Joe Cocker, The Beatles, Cat Stevens, Simon & Garfunkel oraz wielu innych. Muzycy inspirują się czarem brazylijskiej bossa-novy, której znakomite standardy śpiewają po portugalsku. W Absurdzie bracia zaprezentują również swoje własne utwory gitarowe.
Rude Boys
22. czerwca 2013
Start: 20.00
Wstęp: 15 PLN

Niedzielny wieczór upłynie w Absurdzie upłynie w orientalnej, chilloutowej atmosferze. Tomasz Osiecki zaprezentuje program Ragaboy Live Act, podczas którego zagra na sitarze i dilrubie (klasycznych instrumentach indyjskich). Artysta współpracował z wieloma uznanymi artystami i zespołami, takimi jak: Masala, Pogodno, T.Love, Behemoth, Renata Przemyk, Halina Młynkova, Michał Rudać, Mela Koteluk. Na stałe związany jest z zespołem Radio Samsara i Rara Avis, Ragaboy Live Act to solowy projekt. Muzyk kończy obecnie swoją autorską płytę.

Podczas koncertu w Absurdzie, będzie można zrelaksować się przy dźwiękach w stylu składanek Buddha Bar. Grana na żywo muzyka przenika się z generowaną z komputera warstwą rytmiczną. Artysta, grając na indyjskich instrumentach cytuje polskie znane motywy filmowe. Sitar i dilruba, poza tym, że magicznie brzmią, wyjątkowo się prezentują pod względem wizualnym.
Ragaboy Live Act – Tomasz Osiecki
23. czerwca 2013
Start: 19.00
Wstęp: 30 PLN

Absurd 228 zaprasza 29. czerwca, w sobotni wieczór na wyjątkowy koncert. Ola Bieńkowska – wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów oczaruje gości pięknym, ciepłym głosem, sceniczną charyzmą oraz subtelnymi, wdzięcznymi pop-jazzowymi kompozycjami „o słowiańskim sercu i zachodniej duszy”.

Artystka w 2012 roku wydała limitowaną edycję płyty „Résumé (Take One)”. Pochodzący z tego albumu singiel „Diggin” w wersji Bogdana Kondrackiego został piosenką dnia w I Programie Polskiego Radia i królował na regionalnych listach przebojów, docierając do 1. miejsca w Łodzi. W tym miesiącu ruszają prace nad najnowszymi piosenkami na nową płytę Oli.

Ola Bieńkowska jest pierwszą Polką, która ukończyła Liverpool Institute for Performing Arts Paula McCartneya. Debiut fonograficzny podsumowuje jej muzyczną drogę od początków w zespole funkowym, przez jazzowe szlify zdobyte pod okiem Ewy Bem, popowe i musicalowe doświadczenia sceniczne (m.in w Teatrze Roma w Warszawie) aż po rocka, którym nasiąknęła, śpiewając ponad 700 razy słynne „The Great Gig In The Sky” pod banderą The Australian Pink Floyd Show oraz Brit Floyd – The Pink Floyd Tribute Show.
Ola Bieńkowska
29. czerwca 2013
Start: 20:00
Wstęp: 20 PLN (przedsprzedaż) / 25 PLN (w dniu koncertu)

Więcej o Restauracji Absrud228

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.