Największy letni ogród na Nowym Świecie – Restauracja Dawne Smaki zaprasza

Od miesiąca na Nowym Świecie działa niezwykłe miejsce. Restauracja Dawne Smaki to prawdziwy wehikuł czasu ? swojskie aromaty, rosół jak u mamy i przytulny wystrój przenoszą gości do krainy dzieciństwa. Niedawno restauracja otworzyła drugi ogródek do dyspozycji odwiedzających. Znajduje się on w malowniczej przestrzeni rozległego dziedzińca.

Goście mogą delektować się polskimi specjałami w otoczeniu zieleni i kwiatów. Dziedziniec ukryty jest przed miejskim zgiełkiem, a obfitość roślinności sprawia, że można poczuć się jak w prawdziwym ogrodzie. Stoliki porozstawiane są z myślą o spotkaniach w mniejszych i większych gronach. Zadbano, by każdy z gości mógł swobodnie rozmawiać ze współbiesiadnikami ? odległości między stolikami gwarantują intymną atmosferę spotkania, a także pozwalają kelnerom o doglądanie smakoszy bez zakłócania spokoju sąsiednich stolików.

W tak zadbanym ogrodzie aż chce się zostać na dłużej. Restauracja Dawne Smaki planuje już w najbliższym czasie umilać czas swoich gości wieczorkami z muzyką i teatrem. Będzie można spędzić letni wieczór, napawając się wrażeniami nie tylko kulinarnymi, ale też kulturalnymi. Wieczorki tematyczne będą wydarzeniami cyklicznymi. Miejsce znajdzie się dla każdego ? dziedziniec pomieści 160 gości, a w razie potrzeby nawet więcej.

Tym, którzy wolą smakować pyszności z karty Dawnych Smaków, obserwując życie miasta, restauracja proponuje miejsce w drugim ogródku od strony Nowego Światu. Ugości on 48 gości.

Z okazji otwarcia letniego ogródka, Dawne Smaki przygotowały specjalną promocję. Do każdego zamówienia goście otrzymają piwo Ciechan, kieliszek wódki Baczewski lub lampkę wina gratis.

Więcej informacji o restauracji Dawne Smaki

Największy letni ogród na Nowym Świecie - Restauracja Dawne Smaki zaprasza, 6.0 out of 6 based on 414 ratings

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.