Pies czy Suka

Na ulicy Szpitalnej 8a powstał niedawno niezwykły pure bar. Działa przy concept storze „Pies Czy Suka”, gdzie można kupić wyjątkowe, designerskie przedmioty.

W barze „Pies czy Suka” nie dostaniemy wina, czy piwa, lokal postawił na drinki i to nieprzeciętne. Każdy z dostępnych koktajli jest autorską kompozycją wyjątkowo zdolnych barmanów. Drinki zaskakują nie tylko połączeniem alkoholi czy dodatków, sposób ich podania nierzadko wprawia w osłupienie. Równie zaskakujący jest sposób sprzedaży, kelner podchodząc do stolika wyposażony jest w tablet, na którym pokazuje każdy z dostępnych koktajli, jednocześnie podczas krótkiej rozmowy stara się idealnie dopasować drinka do preferencji zamawiającego.

Z koktajli oferowanych przez „Psa czy Sukę” wypróbowaliśmy m.in.: dr. Collins’de Killer (wódka + cytryna + syrop cukrowy + woda gazowana + pianka molekularna), Molekularny Cosmopolitan (wódka  + sok żurawinowy + sok z limonki + Triple Sec w formie galaretki + pianka molekularna), Daiquiri Przyszłości (rum + sok z limonki + syrop cukrowy + kawior żurawinowy + pianka molekularna), Osiemnastą Rocznicę (gin + syrop z gorzkiej skóry grapefruita + woda różana + sok z cytryny + syrop malinowy + grapefruit) i niesamowity Kwasior z Warszawskiej Dzielni (wódka+ nalewka z rokitnika + syrop cukrowy + marmolada z rokitnika + cytryna + białko jajeczne + Angostura) ceny wszystkich drinków oscylują w granicach 20-30 zł. Warte polecenia są również koktajle bezalkoholowe: rozmarynowa lemoniada czy napar z trawy cytrynowej i imbiru.

Właścicielami miejsca są Beata i Dawid Konarscy, którzy na co dzień zajmują się projektowaniem designu, architektury, wnętrz, aranżacji przestrzeni, scenografii, grafiki, animacji i kreatywnymi działaniami w przestrzeni publicznej.

Więcej informacji o „Pies czy Suka”

Po wizycie zachęcamy do podzielenia się opinią.

 

Pies czy Suka, 4.4 out of 6 based on 717 ratings

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.