Przełam rutynę spotkań prywatnych, służbowych i kolacji we dwoje…

Gastronomiczna mapa Warszawy obfituje w restauracje, kluby, puby, pijalnie i wiele innych miejsc, w których możemy zarówno dobrze zjeść jak i napić się oryginalnych trunków. Miejsc , które sprzyjają spotkaniom towarzyskim jak i biznesowym.

New Orleans to klub, który od dziesięciu lat działa z powodzeniem przy ulicy Zgoda 11 cały czas podnosząc jakość usług i zmieniając się dla gości. To miejsce oryginalne, które wypełnia niszę na naszym rynku łącząc:
- restaurację czynną od godziny 18:00 do 4:00 rano, która specjalizuje się w świeżych owocach morza ( na miejscu goście mogą sami wybrać świeżego homara, jaki ma zostać dla nich przygotowany), pysznych, soczystych stekach oraz tradycyjnej kuchni polskiej
- bar, w którym znajdziecie państwo ponad 200 rodzajów whisky, liczne polskie wódki ( klub prowadzi degustację polskich wódek) oraz szampany (także te od małych producentów). W barze obecnie działa wyjątkowa promocja w ramach której za jedyne 150pln od osoby OPEN BAR jest dostępny przez całą noc
- profesjonalny klub ze striptizem, tancerki rozpoczynają swoje show od godziny 21:00 i do białego rana scena klubowa należy do nich!

W New Orleans nie martwicie się o bezpieczeństwo swoje, czy swojego portfela tutaj najwyższy poziom obsługi gości to podstawa.

Klimat sprzyja spotkaniom biznesowym, prywatnym jak i kolacji we dwoje z nutą erotyzmu w tle!

Przełam rutynę i zobacz inny rodzaj rozrywki w stolicy a na pewno nie raz tu wrócisz! Klub zaprasza codziennie już od godziny 18:00, show w wykonaniu tancerek na scenie od godziny 21:00.

Więcej informacji o New Orleans Bar & Restaurant

Przełam rutynę spotkań prywatnych, służbowych i kolacji we dwoje..., 6.0 out of 6 based on 313 ratings

Opinie

 • avatar

  |

  Było dobrze, będe polecał. Jedzenie i alkohol bajka, dziewczyny ładne a obługa bardzo profesjonalna. Na pewno tu wrócę na kolację z moją dziewczyną.

 • avatar

  |

  Dobre miejsce na ubijanie interesów jak i na imprezę, jedzenie jest pierwsza klasa, jak na restauracje połączoną z night klubem nie mają się czego wstydzić. Dziewczyny na wysokim poziomie, tak samo poziom obsługi… Gorąco polecam :)

 • avatar

  |

  Bardzo gustowne eleganckie wnętrze, pełno pięknych dziewczyn a do tego to, co najbardziej lubię czyli szeroki wybór whisky. Trafiłem do klubu przypadkiem żeby omówić ważne sprawy biznesowe w centrum a zarazem kameralnym miejscu. Klub zrobił na mnie spore wrażenie – będę tu prowadził wszystkie „męskie” spotkania biznesowe

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

  Właśnie w tym momencie aktualizujemy
  najciekawsze wydarzenia i promocje.
  Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
  prosimy o cierpliwość.