Restauracja Absurd – cykl koncertów dla Fundacji La Strada

Restauracja Absurd ? klimatyczne miejsce na warszawskim Mokotowie, przy ulicy Puławskiej 228, oferuje swoim gościom nie tylko wyśmienitą kuchnię i niebanalny wystrój, ale również wyjątkowe wydarzenia, odbywające się każdego miesiąca. Dzięki temu osoby odwiedzające Absurd mogą cieszyć się wykwintnym smakiem potraw, a jednocześnie korzystać z uczty dla zmysłów w postaci klimatycznej muzyki granej na żywo. Na scenie występowali już m.in. Gaba Kulka, Ewelina Flinta, Marcin Wyrostek oraz Maciej Miecznikowski.

Nastrojowe, elegancko urządzone wnętrza restauracji sprawiają, że jest to miejsce idealne zarówno na szybki obiad dla zapracowanych, jak i wyjątkowy wieczór w klubowej atmosferze ulic Nowego Yorku czy Londynu.

Do kalendarza Restauracji Absurd już wkrótce dołączą wydarzenia związane z rozpoczęciem współpracy z Fundacją La Strada. Absurd uruchamia cykl spotkań, dzięki którym zostaną zebrane fundusze niezbędne do działania tej wspaniałej organizacji.

W związku z tym już 21 października odbędzie się charytatywny koncert na rzecz Fundacji przeciwko Handlowi Ludźmi i Niewolnictwu La Strada, podczas którego wystąpią Joanna Trzepiecińska, Dorota Wasilewska, Emilia Komarnicka oraz Jan Jakub Należyty. Koncert poprzedzi dyskusja z przedstawicielką Fundacji La Strada, a całe wydarzenie poprowadzą aktorka Anna Cieślak oraz Dariusz Wasilewski. Środki zebrane tego wieczoru w 100% wesprą Fundację, która od 17 lat walczy o najważniejsze prawo człowieka ? PRAWO DO WOLNOŚCI.

Charytatywny koncert na rzecz Fundacji La Strada21.10.2012r., start: 19:00, wstęp: 40zł / na cele Fundacji La Strada

Więcej informacji o Restauracji Absurd

Restauracja Absurd - cykl koncertów dla Fundacji La Strada , 6.0 out of 6 based on 313 ratings

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.