Styczeń w Restauracjach Ganesh

Mimo że styczeń ze względu na swoją ponurą aurę nie kojarzy się zbyt wesoło, w Restauracjach Ganesh zapowiada się kolorowo i radośnie. Zaplanowane wydarzenia powinny choć trochę umilić długie zimowe wieczory.

We wtorek 10-go stycznia o godz. 18:30 planowana jest projekcja filmu „Czasem słońce, czasem deszcz”. Orientalne wnętrza restauracji i tradycyjne, indyjskie przysmaki stworzą niesamowitą otoczkę do oglądania tej bollywoodzkiej produkcji.

W piątek, 13-go stycznia Restauracje zapraszają do wspólnego świętowania Lohi. Według pendżabskiej tradycji jest to dzień kiedy żegnana jest zima i świętuję się nadejście wiosny. Tego dnia dla gości przygotowany jest specjalny bufet indyjskich specjałów składający się m.in. z : Aloo Chat, Aloo Subji, Palak Paneer, Murgh Tikka Masala oraz Murgh Korma. Koszt dla jednej osoby to 59 zl.

Restauracje przygotowały też coś specjalnego na Dzień Babci i Dziadka. Ganesh zachęca by w te dni tradycyjne, babcine pierogi zastąpić samosami i zabrać dziadków w kulinarną podróż po Indiach. 21 i 22-go stycznia dostępne będą specjalne zestawy degustacyjne pozwalające skosztować pełni bogactwa kulinarnego Indii. Ceny zestawów zaczynają się już od 85 zł. Robiąc rezerwację przed 18-stym stycznia, na hasło „Dzień Babci i Dzaidka” można liczyć na specjalny podarunek od restauracji.

Więcej informacji o restauracjach Ganesh:

Restauracja Ganesh ul. Wilcza 50/52

Restauracja Ganesh al. KEN 93

Po wizycie zachęcamy do podzielenia się opiniami.

 

Styczeń w Restauracjach Ganesh, 5.3 out of 6 based on 313 ratings

Opinie

 • avatar

  |

  knajpka urokliwa :) klimat bollywood, muzyka, teledyski i indyjskie jedzenie oraz świente wnętrze, bardzo fajnie i smakowicie!

 • avatar

  |

  Teraz czekamy w ganeshu na jakieś nowe atrakcje lutowo-marcowe :) zimno na zewnątrz to trzeba wejść do środka na indyjskie jedzonko!!!

 • avatar

  |

  Super :) takie akcje to zawsze fajna sprawa w Ganeshu, a do tego można spróbować różnych różności z kuchni indyjskiej :) piszę się i postaram się przyciągnąć dziadków ze sobą :)

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

  Właśnie w tym momencie aktualizujemy
  najciekawsze wydarzenia i promocje.
  Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
  prosimy o cierpliwość.