Sushi Club ? kalendarz promocji

Od dzisiaj Sushi Club wprowadza wyjątkowy kalendarz promocji, w którym każdy gość znajdzie coś dla siebie.

Od poniedziałku do piątku, w godzinach 12:00-16:00, kawa i sernik w cenie 10 złotych ? doskonały zestaw, by zrelaksować się po lunchu. W poniedziałki ? sushi monday ? 30% zniżki na sushi (promocja nie dotyczy zestawów lunchowych oraz zestawów w menu). We wtorki, czas na herbatę ? przy zamówieniu 50 złotych za osobę, herbata gratis. W środy whisky day ? 30% rabatu na wszystkie whisky. W czwartki promocja 4 + 1 gratis ? przy zamówieniu minimum 4 pozycji sushi z menu, jedna z nich, dowolnie wybrana, będzie podana podwójnie. W piątki i soboty, before the party, 25% rabatu na wszystkie cocktaile z menu. W niedziele ? obiad z butelką wina ? do każdego zamówienia powyżej 250 złotych butelka wina gratis. A we wszystkie jesienne i zimowe wieczory grzane wino w stylu japońskim ? 15 złotych za 150ml.

Wszystkie promocje trwają do 31 marca 2013 roku, z wyłączeniem Świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra oraz Nowego Roku i obowiązują tylko na miejscu, w lokalu przy ul. Stawki 3. Promocje nie łączą się.

Więcej informacji o Sushi Club

Sushi Club ? kalendarz promocji , 4.8 out of 6 based on 515 ratings

Opinie

 • avatar

  |

  Odniosę się do wypowiedzi powyżej.
  Pan chyba nigdy tam nie był skoro pisze takie opinie.Ja dzisiaj miałem okazję odwiedzić Sushi Club gdyż wygrałem voucher i grzech było nie skorzystać z darmowej kolacji. :)
  Wrażenia bardzo pozytywne,sushi bardzo dobre,nie zauważyłem też aby ktoś z kimś romansował przy barze gdyż na każdej sali było po parę stolików zajętych więc tych pustek nie zauważyłem…
  Ogólne wrażenia bardzo pozytywne i z pewnością odwiedzę to miejsce ponownie ;)
  Polecam z menu Hot Rolls – rewelacja! ;)

 • avatar

  |

  SUSHI CLUB do dno!!!!!!!!! Wszyscy maja cie głeboko w .. (NOSIE) kelnerka caly czas roansuje z barmanem, kucharzem a jak nie to gra na komorce. Jedzienie ok ale strasznie drogie i z reszta njic tam sie nie dzieje caly cas pustki!!!!

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

  Właśnie w tym momencie aktualizujemy
  najciekawsze wydarzenia i promocje.
  Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
  prosimy o cierpliwość.