Święto Trzech Króli w Dos Tacos

Dia de Reyes ? Święto Trzech Króli to bardzo ważny dzień dla Meksykanów, w szczególności tych najmłodszych. To właśnie 6 stycznia dzieci w Meksyku dostają prezenty, na wzór przyniesionych dla Jezusa przez Trzech Króli. Dzieci przed pójściem spać wystawiają buty wypełnione sianem i rano budzą się, mając przed oczami wymarzone podarunki.

Tradycyjnie podczas świętowania spożywa się Rosca de Reyes ? okrągły chleb nadziewany daktylami, figami i orzechami, pieczony na tę okazję. W Dos Tacos ten przysmak zostanie upieczony specjalnie dla gości! W środku każdego chleba znajduje się mała figurka przedstawiająca Jezusa ? wszyscy goście po kolei będą go kroić i ten, kto trafi w swoim kawałku na figurkę, zdobędzie tytuł Króla (bądź Królowej)! Tradycja głosi, że ten szczęśliwiec musi 2 lutego zanieść figurkę do kościoła i w ten sam dzień zrobić imprezę.

Jednak, żeby nikogo nie stawiać w niezręcznej sytuacji, organizację imprezy Dos Tacos bierze na siebie. Od 4 do 6 stycznia będą obowiązywały świąteczne promocje na margarity, tequile oraz inne alkohole i koktajle! Dodatkowo zaplanowano pokaz gorących latynoskich tańców, który zaprezentują, zaprzyjaźnione z Dos Tacos, piękne, zawodowe tancerki.

Start 4 stycznia o 19:00. Dos Tacos zapewnia autentyczne meksykańskie dania i świetną atmosferę ? wystarczy już w najbliższy piątek zabrać tam przyjaciół!

 

Więcej informacji o Restauracji Dos Tacos

Święto Trzech Króli w Dos Tacos, 6.0 out of 6 based on 111 rating

Opinie

 • avatar

  |

  to już wiemy co robimy w week&

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

  Właśnie w tym momencie aktualizujemy
  najciekawsze wydarzenia i promocje.
  Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
  prosimy o cierpliwość.