Tajskie specjały dla najmłodszych w Papaya

Niedziela to dzień wyjątkowy, który staramy się dzielić z najbliższymi. Gdy jednak niedzielne popołudnia chcemy spędzać z dziećmi, lista miejsc do odwiedzenia znacznie się kurczy a połączenie dobrej kuchni, wyjątkowego wnętrza i opieki nad dzieckiem staje się prawie niemożliwe. Aż do teraz…

Zlokalizowana w samym sercu Warszawy Restauracja Papaya, od lat znana jest wielbicielom egzotycznej kuchni. Świeże owoce morza. Sushi kręcone zgodnie z zasadami i tradycjami kuchni japońskiej. Widowiskowa kuchnia Teppanyaki. To właśnie tak skomponowane menu przyciąga kulinarnych śmiałków, którzy chętnie zastępują tradycyjną polską kuchnię bardziej wyszukanymi smakami. To co dobre dla odważnych i poszukujących smakoszy azjatyckich potraw, na pierwszy rzut oka wydawać się może mało atrakcyjne dla ich pociech.

Szef kuchni restauracji przy Foksal 16 skutecznie przełamuje stereotypowe myślenie, tworząc specjalne Menu Dziecięce. Znaleźć w nim można zarówno krewetki jak i charakterystycznego kurczaka w sosie teriyaki, a nawet makaron soba. Bez wątpienia bowiem od najmłodszych lat kształtować należy smak i kulinarną odwagę, która wychodzić będzie daleko poza ramy domowego menu.

Specjalne i niepowtarzalne menu to jednak nie koniec atrakcji, które przygotowano w restauracji Papaya dla najmłodszych gości. W każdą niedzielę, z wyjątkiem świąt, w specjalnie stworzonym i dostosowanym do potrzeb dzieci kąciku zabaw, czeka na nie animator. Między 13:00 a 17:00 maluchy mogą pobawić się ze swoimi rówieśnikami pod czujnym okiem profesjonalnej opiekunki. Zabawy i gry w grupie, inspirujące i kształtujące wyobraźnię zadania oraz umiejętność odnalezienia się w zupełnie nowym otoczeniu – to wszystko czego Twoje dziecko doświadczyć może w czasie, kiedy Ty delektować się będziesz przysmakami z karty.

Doznania smakowe to nie jedyne przyjemności jakie czekają na rodziców w Restauracji Papaya. Magiczne wnętrze, inspirowane głębią oceanu pozwala zapomnieć się na chwilę i w pełni poświęcić celebrowaniu wyjątkowych chwil w gronie przyjaciół lub rodziny. Niedziela spędzona w Papaya Restaurant z pewnością stanie się nową tradycją dla całej rodziny.

Więcej informacji o Restauracji Papaya

Tajskie specjały dla najmłodszych w Papaya, 6.0 out of 6 based on 212 ratings

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.