Targi kulinarne – Warszawski Smak

Zapraszamy na drugą, letnią edycję targów kulinarnych warszawski Smak która odbędzie się 25 sierpnia. Również tym razem spotykamy się w klubie La Playa, aby na świeżym powietrzu cieszyć się zakupami, degustacjami i propozycjami kulinarnymi.

Od godziny 11:00, w wakacyjnej atmosferze, na plaży przy nadwiślańskim klubie La Playa przez cały dzień będzie można degustować, odpoczywać, oglądać i kupować. W otoczeniu palm, białego piasku i leżaków pojawią się stoiska warszawskich restauracji, które zaproponują uczestnikom targów swoje smakowite niespodzianki. Warszawski Smak odwiedzą również blogerzy kulinarni. Zaprezentują gościom pyszne pomysły, wypieki, przekąski. Nie zabraknie też lokalnych producentów ze świeżymi produktami. Wszyscy będą zachęcać do próbowania, smakowania, oglądania ? a będzie z czego wybierać, bo wśród wystawców pojawią się kuchnie z najróżniejszych stron świata.

Organizatorzy Warszawskiego Smaku zapewniają, że wydarzenie to niepowtarzalna okazja, aby w jednym dniu i miejscu spotkać kulinarnych poszukiwaczy, którzy chcą dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami.

Pełną listę wystawców oraz szczegółowe informacje o Warszawskim Smaku odnajdziesz na https://www.facebook.com/WarszawskiSmak

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.