Wakacyjna akcja – Tour de Ganesh

Okres wakacyjnych wyjazdów w pełni. Sieć indyjskich restauracji Ganesh przygotowała na ten czas ciekawą propozycję dla wszystkich entuzjastów podróży i egzotycznych smaków. Na uczestników czeka wiele cennych kulinarnych nagród, na czele z 50-procentową zniżką do wszystkich lokali sieci ? na zawsze! Konkurs pod hasłem ?Tour de Ganesh? potrwa do końca września.

W każdym z miast menu pozostaje identyczne, jednak same restauracje znacząco się miedzy sobą różnią. Jedne mniejsze i kolorowe niczym kadr bollywoodzkiego filmu (m.in. łódzkie lokale przy ul. Piotrkowskiej), inne przestronne i gustowne, przywodzące na myśl luksusowe, pełne przepychu oblicze Indii (restauracje w Krakowie czy Gdańsku). Różnorodność nie jest tu jednak dziełem przypadku, a konsekwentnie realizowanym planem założyciela sieci. ? Od początku miałem taki zamysł, żeby nasze restauracje różniły się między sobą, tak samo, jak zróżnicowane wewnętrznie są same Indie ? deklaruje Tapinder Sharma. Tłumaczy również, skąd wziął się pomysł na ?Tour de Ganesh?. ? Wiem, że ludziom bardzo odpowiada ta nasza różnorodność. Jesteśmy pod tym względem zupełnie inni niż większość sieci restauracji, dzięki czemu odwiedzając kolejny lokal gość może liczyć na to, że zawsze czymś go zaskoczymy, że każda wizyta będzie inna od poprzedniej. Wakacje to okres urlopów i podróży, stwierdziliśmy więc, że to najlepszy czas do tego, aby zachęcić ludzi do odwiedzenia jak największej liczby naszych restauracji. Żeby każdy mógł zobaczyć i poznać różne oblicza Indii, które udało nam się stworzyć w pięciu miastach Polski.

Warto udać się w tę podróż szlakiem indyjskich smaków po Polsce. Organizatorzy zadbali bowiem o to, aby odpowiednio zachęcić uczestników do udziału w ?Tour de Ganesh?. W zależności od liczby odwiedzonych restauracji do wygrania są darmowe drinki, miesięczne abonamenty na lunche oraz atrakcyjne karty rabatowe, w tym nagrody główne w postaci bezterminowych 50-procentowych zniżek do wszystkich restauracji! Im więcej odwiedzonych lokali, tym większa czeka wygrana, a do zdobycia nagród pierwszego stopnia wystarczy wizyta już w trzech restauracjach. Dodatkową zachętą do wzięcia udziału w zabawie są wysokie, 30-procentowe rabaty, które uczestnicy będą otrzymywali jednorazowo podczas odwiedzin kolejnych restauracji. Aby rozpocząć swój udział w ?Tour de Ganesh? wystarczy odwiedzić dowolny lokal sieci i po zjedzonym posiłku poprosić kelnera o konkursową wizytówkę. Wraz z nią otrzymamy pierwszą z dziewięciu pieczątek. W każdym kolejnym lokalu po zakończonej wizycie wraz z rabatem do rachunku otrzymamy kolejną pieczątkę.Na odwiedzanie restauracji Ganesh, a tym samym na zdobycie jak największej liczby pieczątek, uczestnicy mają czas do końca września. Szansę na zdobycie jednej z trzech nagród głównych w postaci 50-procentowego rabatu na zawsze do wszystkich restauracji sieci mają osoby, którym do tego czasu uda się odwiedzić od siedmiu do dziewięciu lokali, oraz które udokumentują swoją kulinarną podróż kreatywną pamiątką bądź wspomnieniem przesłanym na konkursowy adres e-mail. Szczegóły konkursu wraz z regulaminem można znaleźć na stronie www.tourde.ganesh.pl.

Dowiedz się więcej o restauracjach:
Ganesh ul. Wilcza 50/52
Ganesh ul. Grzybowska 61
Ganesh Al. KEN 93

Wakacyjna akcja - Tour de Ganesh, 6.0 out of 6 based on 212 ratings

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.