Warszawski Ganesh już po przeprowadzce

Uroczystym otwarciem nowego miejsca zakończyła się w środę trwająca od grudnia przeprowadzka warszawskiej restauracji sieci Ganesh. Z dotychczasowej lokalizacji przy ul. Wilczej 50/52 lokal przeniósł się na ul. Marszałkowską 10/16.

W wydarzeniu udział wzięli sikhijscy duchowni, a wstęgę przecięła Ambasador Indii w Polsce, Jej Ekscelencja Monika Kapil Mohta.

Zgodnie z zapowiedzią właściciela sieci, Tapindera Sharmy, lokal przy Marszałkowskiej ma być kontynuacją tego, za co klienci docenili działającego od 2010 roku Ganesha przy Wilczej. – Na odwiedzających czeka przestronne wnętrze, w którym wygodnie pomieści się ponad stu gości, niezwykły klimat i tradycyjne elementy wystroju sprowadzane prosto z Indii. Do tego specjalna sala rodzinna, przygotowana z myślą o najmłodszych, którym w każdą niedzielę czas będzie organizowała opiekunka. A przede wszystkim oczywiście aromatyczne potrawy będące znakiem rozpoznawczym wszystkich naszych restauracji, przyrządzane wyłącznie przez Hindusów według tradycyjnych receptur. Mam więc nadzieję, że lokal przypadnie do gustu zarówno tym, którzy przychodzili do nas regularnie w poprzednim miejscu, jak i zupełnie nowym gościom.

Ganesh raczy Polaków oryginalną indyjską kuchnią niezmiennie już od siedmiu lat. Jest to jedyna w naszym kraju sieć indyjskich restauracji, założona w 2006 roku w Łodzi przez Tapindera Sharmę. W ramach marki działa dziś już osiem lokali – trzy w Warszawie, dwa w Łodzi oraz po jednym w Krakowie, Gdańsku-Kowalach oraz Płocku. Choć od otwarcia pierwszej restauracji sieci minęło już sporo czasu, indyjska kuchnia pod szyldem Ganesh cieszy się niesłabnącą popularnością wśród entuzjastów orientalnych smaków, czego dowodem są kolejne otwierane restauracje.

Więcej informacji o restauracji Ganesh

Warszawski Ganesh już po przeprowadzce, 5.0 out of 6 based on 212 ratings

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.