Złota jesień w Restauracji 99

Mając na uwadze potrzeby organizmu podczas chłodniejszych dni, kiedy to potrzebujemy rozgrzewających i bardziej kalorycznych potraw Restauracja 99 wprowadza nowe jesienne menu.

Wraz ze zmianą pory roku Restauracja 99 wprowadza do karty dań smaki jesieni. W menu będą dominowały tradycyjne polskie potrawy wypełnione bogatymi w witaminy jesiennymi warzywami i owocami, gdyż zainspirowany bogactwem darów lasów i pól Szef Kuchni nie chce … a nawet nie może pozwolić, aby marnowały się jabłka, śliwki, grusze czy brukselka , dlatego tak obficie wykorzystujemy je w nowo wykreowanym menu.

W sierpniu dołączyliśmy do Akcji Jedz Jabłka i przygotowaliśmy specjalne menu na ich podstawie. Jest to wyraz solidaryzowania się z polskimi sadownikami i rolnikami, a tym samym promowanie zdrowego żywienia.

Restauracja 99 jest wielokrotnie już nagradzana, m.in. za najlepszą kuchnię międzynarodową. Podbija podniebienia odwiedzających ją gości od 17 lat! Kucharze z 99 dbają o każdy szczegół serwowanych potraw kuchni polskiej w nowoczesnym wykonaniu z elementami kuchni międzynarodowej. Restauracja zlokalizowana jest w samym centrum Warszawy, w budynku Atrium Plaza.

Więcej informacji o Restauracji 99

Złota jesień w Restauracji 99, 6.0 out of 6 based on 111 rating

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.