Zostań poszukiwaczem smaku z kartą rabatową gastrowawa.pl

Każdy nieustraszony smakosz i bywalec restauracji powinien jak najszybciej zaopatrzyć się w nową kartę rabatową gastrowawa.pl. Karta umożliwia korzystanie z wyjątkowych promocji i zniżek warszawskich restauracjach. Promocje zaczynają się już od 10%, a sięgają nawet 50%. Obecnie kartę honoruje ponad 70 miejsc w Warszawie. Wśród nich znajdują się restauracje, kluby i kawiarnie, a do ich grona wciąż dołączają kolejne. W przeciwieństwie do zakupów grupowych, możliwość korzystania z rabatów jest nielimitowana, nie wymaga zakupu dodatkowych kuponów, ani spełnienia dodatkowych warunków. Wystarczy, że raz dokona się zakupu i można cieszyć się rabatami przez cały rok!

Zamówienie karty rabatowej to zaledwie kilka kliknięć. Wystarczy wejść na stronę rabaty.gastrowawa.pl i kliknąć „ZAMAWIAM!”. Wtedy zostaniemy przekierowani do formularza, w którym wybieramy sposób zapłaty i dostawy. Karta jest ważna co najmniej 12 miesięcy od dnia jej odebrania.

Podpisaną kartę rabatową warto mieć zawsze przy sobie. Gdy zechcemy z niej skorzystać, przed złożeniem zamówienia w wybranej restauracji okazujemy ją obsłudze?i już! Jemy i pijemy w promocyjnych cenach. Warto pamiętać, że każdy z lokali sam określa kwotę i formę rabatu (np. rabaty kwotowe, procentowe, promocje typu „duże piwo w cenie małego”, „trzeci drink gratis” etc.) Szczegóły i aktualizacje dotyczące rabatów w poszczególnych restauracjach można sprawdzać na stronie rabaty.gastrowawa.pl Na stronie znajdują się również wszelkie wskazówki dotyczące używania karty.

Zamów kartę już dziś i zostań poszukiwaczem dobrego smaku w Warszawie!

Zostań poszukiwaczem smaku z kartą rabatową gastrowawa.pl, 5.8 out of 6 based on 414 ratings

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.