Charlotte Chleb i Wino

Aleja Wyzwolenia 18WarszawaPolska

Charlotte Chleb i Wino, 4.3 out of 6 based on 414 ratings
telefon:
(22) 628 44 59
kuchnia:
przekąski
typ lokalu:
winiarnia
przedział cenowy:
od 20 do 40 zł
godziny otwarcia:
Obsluga platnosc kartaOgrodek letniDania wegetarianskieLokal dla niepalacychWinoDobre miejsce na randkeDobre miejsce na spotkanie biznesoweDobre miejsce na spotkanie grupowe
Polecane restauracje

Opinie o Charlotte. Chleb i Wino

 • avatar

  |

  Bardzo dobre kanapki ze świeżego pieczywa, w sam raz na śniadanie. Smaczne są też oliwy i wino. Przyjemny wystrój, zawsze pełno ludzi.

 • avatar

  |

  Niesamowity zapach świeżo pieczonego chleba! Restauracja idealna na śniadanie, szczególnie w stylu francuskim ? z croissantem, konfiturą i kubkiem gorącej kawy.

 • avatar

  |

  Na początek pochwały: pieczywo pieczone na miejscu świetne, dawno tak dobrego nie jadłam, dżemy warte grzechu, bogata oferta śniadaniowa a na wieczór miła niespodzianka- możemy przynieść swoje własne wino i zapłacić „korkowe”. To z pochwał na tyle, wybierając się do Charlotte poza winem trzeba zabrać ze sobą dużo cierpliwości i pozytywnego nastawienia bo ciągłe czekanie na obsługę, podawanie zamówień każdemu z osobna i często już zimnych może naprawdę wyprowadzić z równowagi nawet anioła. Jak poprzedniczka liczę, że obsługa się „ogarnie” lub jej skład zostanie powiększony.

 • avatar

  |

  Śmigając do pracy przez plac zbawiciela mój nos zaprowadził mnie do Charlotte. Zapach pieczonego chleba, świeżo parzonej kawy i surowy prosty wystrój sprawił, że zostałam. Niestety poza mną lokal pełen był amatorów chleba (ze wzg. na wczesną porę to wina chyba nie:)), a obsługa totalnie nie ogarniała co się dzieje dookoła, więc czas oczekiwania na szybkie śniadanko przedłużył się do 20 min. Co z tego, że kanapka pyszna, że świetna kawa, że wystrój idealnie w moim guście, skoro cały czar prysł w momencie nerwowego oczekiwania i obserwowania otaczającego mnie chaosu. Mam nadzieję, że obsługa szybko się ogarnie, bo szkoda takiego fajnego miejsca.

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

  Właśnie w tym momencie aktualizujemy
  najciekawsze wydarzenia i promocje.
  Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
  prosimy o cierpliwość.