Figga Pizzeria-Trattoria

ul. Marszałkowska 138WarszawaPolska

Figga Pizzeria-Trattoria, 5.0 out of 6 based on 111 rating
telefon:
(22) 827 41 28
kuchnia:
włoska
typ lokalu:
restauracja
przedział cenowy:
od 20 do 40 zł
godziny otwarcia:
Pon.-Niedz.: 12.00-23.00
Obsluga platnosc kartaDania wegetarianskieDostawa na telefonPiwoWinoDrinki
Polecane restauracje

Opinie o Figga Pizzeria-Trattoria

 • avatar

  |

  Byłem wczoraj razem ze znajomym. Miejsce robi bardzo dobre pierwsze wrażenie, przestronne wnętrze, dobrze oświetlone z przytulnymi zakątkami. Wybraliśmy miejsce w centrum sali. Sprawnie podeszła pani nas obsługująca i przyjęła zamówienie na dwa makarony, z tuńczykiem i szpinakiem. Zostało ono równie sprawnie zrealizowane. Zamówione potrawy były bardzo smaczne i świeże, bardzo dobrze przygotowane. Cena okazała się również bardzo przystępna jak na centrum miasta.

 • avatar

  |

  Byłem po raz pierwszy w zeszłym tygodniu, przyszedłem nieco z przypadku ze znajomym, który znał to miejsce. Nie mieliśmy rezerwacji ale bez problemu znaleźliśmy miejsce – lokal jest dosyć duży. Od razu podeszła do nas Pani, podała menu i zapytała czy podać coś do picia na początek. Zamówiliśmy dwa piwa, które były odpowiednio schłodzone i nierozcieńczone. Następnie złożyliśmy właściwe zamówienie na dwa makarony, które zostały bardzo szybko podane. Były smaczne, nie pozostawiały nic do zarzutu, chociaż osobiście nie najadłem się porcją, mimo iż była dosyć spora. Poprosiliśmy o rachunek, na który czekaliśmy kilka minut, Pani jednak przeprosiła tłumacząc się wymianą papieru do paragonu w kasie.

 • avatar

  |

  Świetny włoski lokal w samym centrum. Spory ruch, mieliśmy z grupą znajomych problem ze znalezieniem miejsca ale szczęśliwie pani nas obsługująca stanęła na wysokości zadania i dostaliśmy odpowiedni stolik. W lokalu panuje przyjemny zapach świeżo przygotowanego posiłku. Zdecydowaliśmy się na 3 pizze, Figga, Frutti di mare i Pepperoni. Najbardziej do gustu przypadła nam Figga, pierwszy raz jadłam pizzę z orzechami włoskimi ale była naprawdę smaczna! Ceny jak na takie jedzenie i lokal w samym centrum naprawdę w porządku. Mogę śmiało polecić to miejsce, chociaż lepiej wcześniej zarezerwować stolik.

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

  Właśnie w tym momencie aktualizujemy
  najciekawsze wydarzenia i promocje.
  Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
  prosimy o cierpliwość.