La Fiesta Tortilla Restaurant

ul. Foksal 21WarszawaPolska

La Fiesta Tortilla Restaurant, 5.0 out of 6 based on 111 rating
telefon:
(22) 829 85 60
kuchnia:
meksykańska
typ lokalu:
restauracja
przedział cenowy:
od 20 do 40 zł
godziny otwarcia:
Obsluga platnosc kartaObsluga kelnerskaPiwoWinoDrinki
Polecane restauracje

Opinie o La Fiesta Tortilla Restaurant

 • avatar

  |

  Jedzenie smaczne, chociaż małe porcje, dobre drinki. Obsługa miła, ale mało zorganizowana. Wystrój lekko przytłaczający.

 • avatar

  |

  Przeciętne jedzenie jest i tak najmocniejszą stroną lokalu.
  Największy zonk to doliczanie napiwków do rachunku – bezczelność i totalny skansen – zrozumiały niestety, biorąc pod uwagę żenująco niski poziom obsługi. Serdecznie odradzam.

 • avatar

  |

  We czworo wybraliśmy się do La Fiesta 2012-09-19. Od wejścia powitały nas ironiczne uśmieszki, które już popsuły odrobinę atmosferę. Obsługi więcej niż gości, a papieru toaletowego w damskiej toalecie nie miał kto dołożyć. Kelner nie poinformował nas, że niektórych dań z menu dziś kuchnia nie serwuje (?bo nie wiedział?). Nie potrafił wyjaśnić, które drinki są w promocji a które nie, dopiero uważne studiowanie menu nas oświeciło. Niestety za bardzo skupiliśmy się szukaniu cen drinków i nie doczytaliśmy, że przy 5 osobach przy stoliku jest doliczany napiwek 10%. Potem dosiadł się do nas znajomy, więc nasz grupa zwiększyła się do 5 osób. Oczywiście przy wyjściu obsługa doliczyła sobie napiwek, nawet nas o tym nie informując. Gdybym nie przeczytała dokładnie paragonu, nawet bym o tym nie wiedziała. Nie pomogło tłumaczenie, że o tym nas nie poinformowano przy składaniu zamówienia, ani, że w momencie składania zamówienia było nas czworo. Informacja o naliczaniu napiwków była w menu. Gdzie mogłaby być? Czy była napisana wielkimi literami na pierwszej stronie, jak jest w porządnych restauracjach? Nie! Oczywiście była napisana małym druczkiem u dołu strony, gdzieś pośrodku menu! Obie z koleżanką zamówiłyśmy po zapiekanej cukinii. Czas oczekiwanie dość długi. Dostałam 2 plasterki cukinii po 5mm grube! W dodatku moja porcja (plasterki) była o 1/3 mniejsza od porcji koleżanki. Nie umieją dzielić?! Podejrzewam, ze z 1 małej cukinii potrafią zrobić 3 porcje każda po 20zł!!! Moje drinki dało się wypić, ale niewiele było picia w szklance ponieważ prawie w całości była wypełniana lodem.

  Ocen końcowa: poziom poniżej krytyki, odradzam całkowicie.

 • avatar

  |

  Polecam przede wszystkim żeberka w sosie BBQ. Smaczne zupy i przystawki. Minusem są wysokie ceny.

 • avatar

  |

  Świetna margaritta a truskawkowe daiquiri- niesamowite, miła obsługa, niestety toalety przypominają stację benzynową z wczesnych lat 90-tych i wyglądem i czystością.

Twoja opinia