Codzienne promocje w Arsenale

Restauracja Arsenał, mieści się w pobliżu Starego Miasta, w zabytkowym budynku Arsenału Królewskiego. Wnętrza, które pamiętają historyczne wydarzenia, teraz są otwarte dla gości wyjątkowej restauracji, która zachwyca swoim klimatem oraz daniami pieszczącymi nawet wymagające podniebienia.

Kuchnia Restauracji Arsenał korzysta z doskonałych składników, codziennie sprowadzanych z Włoch. Świeże warzywa, zioła, owoce, sery i mięsa, czyli to, co najważniejsze we włoskiej kuchni, dodaje smaku przygotowywanym potrawom.

Również w daniach z nowego menu, kucharze dbają o wykwinty sposób podania i świeżość. Dotyczy to także potraw, na które już od dziś Restauracja zaprasza w ramach interesujących, cotygodniowych promocji:

PONIEDZIAŁEK GŁODOMORÓW – od godziny 17 Restauracja oferuje rabaty na wybrane dania z karty menu ? dostępne od 13zł. To promocja dla użytkowników Facebooka z wydrukowanym kuponem.

Od poniedziałku do piątku, w godzinach 12 ? 16, szef kuchni zaprasza gości na danie dnia z rabatem w wysokości 20%.

Poniedziałek ? Pierś z kurczaka z sosem grzybowym (35zł)

Wtorek ? Pstrąg w sosie czosnkowym (29zł)

Środa ? Risotto z krewetkami (29zł)

Czwartek ? Eskalopki z polędwiczki wieprzowej z serem mozzarella i pomidorem (43zł)

Piątek ?Filet z łososia w sezamie podlany sosem z kaparami (39zł)

W soboty i niedziele, w godzinach 12:30 ? 15:30 ? Restauracja Arsenał zaprasza na lunch rodzinny. Zestawy dla całej rodziny, składające się z bufetu przekąsek, zupy, dania głównego i deseru w cenie 57zł za osobę dorosłą, za dziecko w wieku 5 ? 12 lat połowa ceny. Dzieci do 5 lat ? gratis.

Arsenał to jednak nie tylko restauracja, gdzie podawane są wyśmienite dania, ale również winiarnia, w której goście mogą wybierać spośród wielu win wysokiej jakości, klasyfikowanych skalą punktową według Gambero Rosso, włoskiego przewodnika po producentach i winach. Dlatego każdego tygodnia organizowany jest lany piątek:

- od godz. 17 obowiązuje 20% rabatu na drinki i mocne alkohole,- odbywa się degustacja win z najlepszych regionów we Włoszech,- od godz. 19 można posłuchać muzyki na żywo ? gra Jazz lounge with Aggy.

W tym tygodniu Restauracja zaprasza do degustacji win z Veneto, Toskanii, Piemontu i Umbrii. Cena kieliszka degustacyjnego (50ml) już od 5 złotych.

Więcej informacji o Restauracji Arsenał

Codzienne promocje w Arsenale, 6.0 out of 6 based on 111 rating

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.