Fiesta Truskawkowa w The Mexican

Restaurację The Mexican ogarnęło truskawkowe szaleństwo. W każdy wtorek i niedzielę trwa radosna Fiesta Truskawkowa ? czyli okazja do delektowania się pyszną owocowa margaritą w w nieograniczonych ilościach.

Wielbiciele meksykańskich smaków i letnich aromatów będą zachwyceni ? w The Mexican przy ulicy Zgoda 6 dwa razy w tygodniu można wziąć udział w wyjątkowej promocji. Wystarczy zapłacić 60 zł i można cieszyć się smakiem margarity truskawkowej bez końca. Jednym słowem: płacisz raz, pijesz bez ograniczeń.

Restauracja The Mexican to miejsce z niepowtarzalną, gorącą atmosferą Meksyku. Można tu zjeść dania komponowane na podstawie oryginalnych przepisów ? tradycyjne buritto, enchiladas, quesadilla czy tacos. Wszystkie potrawy serwowane są w wersji łagodnej, ostrej lub bardzo pikantnej. Warto napić się tutaj wyśmienitej tequilli i pozwolić się zaskoczyć: w The Mexican zdarza się, że sernik podaje sam Zorro, wieczorami rozbrzmiewa muzyka na żywo, obsługa strzela z pistoletów. Dla zwolenników prostszych smaków przygotowano dania klasyczne; steki z polędwicy czy żeberka z grilla.

Fiesta Truskawkowa ? Open Bar w The Mexican: wtorek i niedziela, 60 zł/os.

Fiesta Truskawkowa w The Mexican, 6.0 out of 6 based on 111 rating

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.