Kino od Kuchni – „Miłość po francusku”

Podczas trzeciego spotkania w ramach cyklu „Kino od kuchni” 13 sierpnia o godzinie 20.00 zostanie zaprezentowany film „Miłość po francusku”.

Kino od kuchni to cykliczny projekt, w ramach którego co miesiąc na ekranach wybranych kin sieci Multikino prezentowane są filmy nawiązujące do tematyki slow food.

Opis filmu:
Alice Lantins ma 38 lat. Jest piękna, ambitna i całkowicie oddana swej pracy – do tego stopnia, że życie prywatne dla niej nie istnieje. Ma w ręku wszystkie atuty, by zostać nową redaktor naczelną magazynu „Rebelle”. Wszystkie, poza jednym… Alice jest kobietą, która nigdy nie wykracza poza utarte schematy. Dopiero gdy w jej życiu pojawi się 20-letni, czarujący Balthazar, koledzy i znajomi spojrzą nagle na nią innym okiem. Alice spostrzeże, że los dał jej do rąk klucz do przyszłej kariery. Zaczyna zatem odgrywać komedię, udając nieprawdopodobną idyllę.
Start godzina 20:00

Pokazy filmu, poza Warszawą, odbędą się w 11 innych polskich miastach (Wrocław, Kraków, Łódź, Gdańsk, Poznań, Szczecin, Koszalin, Zabrze, Rybik, Rzeszów, Gdynia). Widzowie z Multikina – Poznań Malta będą mogli również obejrzeć pokaz gotowania na żywo oraz będą mogli wsiąść udział w degustacji filmowych potraw. Gotować będzie David Gaboriaud.

Ceny biletów:
Bilet normalny – 20 pln
Bilety Facebookowe – 16 pln

Głównym Partnerem wydarzenia jest LG Electronics oraz Delikatesy Alma.

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.