Kino od Kuchni – „Smak Curry”

Wielbiciele dobrej kuchni i znakomitego kina będą mieli wyjątkową okazję wziąć udział w wydarzeniu, które połączy ich obie pasje. We wtorek, 26 listopada w Multikinie na Ursynowie odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Kino od kuchni.

Na listopadowy pokaz w ramach cyklu „Kino od kuchni” wybrano film „Smak Curry”. Uczestnicy wydarzenia przedpremierowo zobacz historię młodej i pięknej kobiety o imieniu Ila, która od lat prowadzi życie gospodyni domowej. Pewnego dnia postanawia dodać trochę koloru jej bezbarwnemu małżeństwu zgodnie z maksymą „przez żołądek do serca”, a mają jej w tym pomóc kulinarne talenty. Ila ma wielką nadzieję, że nowa potrawa, której smak doprowadziła do doskonałości, wzbudzi żywą reakcję wiecznie nieobecnego męża. Niestety specjalna przesyłka z jedzeniem, wysłana do biura małżonka, przez pomyłkę trafia w ręce innego mężczyzny – zamkniętego w sobie samotnika. Ila, podejrzewając, że ktoś obcy zjada przygotowane przez nią posiłki, następnego dnia wkłada do przesyłki nie tylko obiad, ale także liścik. Wkrótce dostaje zaskakującą odpowiedź od nieznajomego i właśnie w ten sposób rozpoczyna się pełna subtelnych emocji relacja między dwójką nieznajomych, pragnących nadać życiu odrobinę smaku…

26 listopada o 20.00 „Kino od kuchni” odbędzie się w wybranych Multikinach: Warszawa Ursynów, Wrocław Arkady, Gdańsk, Poznań Malta oraz Szczecin. Natomiast w Multikinie Warszawa Ursynów widzowie będą mogli dodatkowo uczestniczyć w pokazie gotowania oraz degustacji filmowych potraw.

Bilety na film oraz pokaz gotowania z degustacją potraw kosztują 20 złotych. Natomiast fani Multikino Polska na portalu facebook.com po skorzystaniu z aplikacji mogą nabyć bilety za 18 złotych. Bilety już dziś są dostępne w kasie kina lub przez stronę www.multikino.pl.

Sponsorami cyklu „Kino od kuchni” zostali: LG oraz Alma.

Kino od Kuchni – „Smak Curry”, 6.0 out of 6 based on 111 rating

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.