Kulturalny weekend w Absurdzie

absurd2286

Restauracja Absurd 228 zaprasza na weekend z wystawą malarstwa Małgorzaty Stępniak ? ?Gra? oraz koncerty Beaty Orbik & Andrzeja Kochańskiego, duetu Logophonic oraz zespołu Pinakoteka.

Małgorzata Stępniak jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych W Krakowie. W 1998 roku uzyskała dyplom z malarstwa w pracowni prof. Włodzimierza Kunza. Została laureatką Nagrody ministra Kultury i Sztuki na IX Ogólnopolskim Przeglądzie Malarstwa Młodych w Legnicy w roku 1999. Trzy lata później trzymała również Stypendium Artystyczne Prezydenta Miasta Częstochowy. Jest ona członkiem Zarządu Regionalnego Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych.

Małgorzata Stępniak ? ?Gra?12 kwietnia 2013start: 19.00, wstęp wolny

Beata Orbik od najmłodszych lat interesowała się muzyką. Jest autorką tekstów oraz współtwórcą kompozycji w zespole Beata Orbik Band, który założony został w 2011 roku. Od 2012 roku wokalistka zdobywała wiedzą oraz doświadczenie w Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy w Warszawie. Beata Orbik chętnie współpracuje z różnymi muzykami, swobodnie odnajdując się w różnorodnej stylistyce, jednak najbliższe jej sercu są soul I funk. Tym razem wystąpi w duecie z Andrzejem Kochańskim.

Beata Orbik & Andrzej Kochański12 kwietnia 2013start: 20.00, wstęp wolny

Logophonic to dwie osoby obsługujące dwie gitary akustyczne oraz 2 głosy. Ten dwuosobowy skład tworzy muzykę spokojną, a jednocześnie pełną energii. Przetworzony dźwięk gitar akustycznych z wykorzystaniem loopów, melodyjne, przestrzenne utwory, wszystko to składa się na coś w rodzaju akustycznej muzyki klubowej, z elementami bluesa czy rocka. Zespół powstał w Gdyni w 2011 roku, tworzą go Maciej Szkudlarek i Krzysztof Stachura, od lat związaniu ze sceną muzyczką trójmiasta.

Logophonic13 kwietnia 2013start: 20.00, wstęp 15/20 zł(tańsze bilety oraz miejsca siedzące należy zarezerwować telefonicznie: 22 252 04 01)

Zespół Pinakoteka działa od 2011 roku. Pinakoteka z łac. ?galeria obrazów? to projekt muzyczny łączący muzykę z tekstem i obrazem. Pełna emocji i energii muzyka Asi Jasińskiej w aranżacji całego zespołu oraz poetyckie teksty Marzeny Kowalskiej, Pawlikowskiej ? Jasnorzewskiej, Pasternaka czy Pupacicia, dopełniają w multimedialnej prezentacji ekspresjonistyczne obrazy krakowskiej malarki Agaty Padoł ? Ciechanowskiej. Będzie to już drugi koncert Pinakoteki w Absurdzie 228, pierwszy w październiku 2012 roku spotkał się z gorącym przyjęciem.

Pinakoteka14 kwietnia 2013start: 19.00, wstęp 15/20 zł(tańsze bilety oraz miejsca siedzące należy zarezerwować telefonicznie: 22 252 04 01)

Więcej informacji o Restauracji Absurd228

 

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.