Noc Muzeów 2013. Warszawskie restauracje zapraszają nocnych marków.

W sobotę 18. maja nie warto iść spać – taka noc zdarza się tylko raz w roku. W warszawskiej Nocy Muzeów 2013 weźmie udział 210 instytucji kulturalnych, które zapraszają do nocnego zwiedzania. Restauracje zadbały o to, by zwiedzający nie zgłodnieli podczas podziwiania eksponatów. Zobacz, gdzie w sobotnią noc będą czekały na nas przysmaki do późnych godzin.

Inaba
Inaba kibicuje dobrej sztuce. Wraz ze swoimi smakołykami pojawi się na placu Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych na ul. Koszykowej. Przy stoisku restauracji będzie można próbować specjałów kuchni japońskiej, tradycyjnych słodyczy i wziąć udział w ciekawych atrakcjach, przygotowanych specjalnie z okazji tej wyjątkowej nocy.

Tekeda
Wszyscy, którzy wybiorą się do muzeów na Starym Mieście (wśród nich m.in Muzeum Historyczne m. st. Warszawy, Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie, Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza) są serdecznie zaproszeni na ulicę Freta 18 na japońską ucztę. Tekeda z okazji Nocy Muzeów będzie otwarta dłużej – do 2:00.

Bellini
Zwiedzającym muzea na starówce doda sił przekąska w Bellini. Restauracja oczekuje z pysznym jedzeniem również do 2:00.

Czyli Chili
Nocne marki, które zgłodnieją podczas oglądania wystaw rejonie Uniwersytetu Warszawskiego i Centrum Nauki Kopernik będą mogli odpocząć przy smakowitych przekąskach w restauracji Czyli Chilli, gdzie przygotowano dla nich specjalne propozycje. Restauracja będzie otwarta do ok. 1 w nocy.

Gar Ristorante
Po zwiedzaniu galerii w centrum, a zwłaszcza w Pałacu Kultury, warto zajrzeć do restauracji Gar. Na gości będą czekały włoskie potrawy aż do godziny 1:00.

Tamka 43
Wielbiciele sztuki spędzający Noc Muzeów w okolicy Nowego Światu i Foksalu zostaną ugoszczeni przez restaurację Tamka 43. Do godziny 1:00 będzie można delektować się przekąskami, a dodatkowo specjalnie z okazji tej magicznej nocy, restauracja przygotuje dania-niespodzianki, wybrane koktaile i alkohole w promocyjnych cenach.

Giovanni Rubino Pyszne, śródziemnomorskie potrawy będą czekały również w Giovanni Rubino na Krakowskim Przedmieściu 37. Dopóki będą chętni do nocnego ucztowania, restauracja będzie otwarta.

Delicja Polska
Jeśli najdzie nas ochota na polskie przekąski, po sąsiedzku, na Krakowskim Przedmieściu 45, znajdziemy idealne rozwiązanie. Restauracja Delicja Polska zaprasza do próbowania polskich specjałów. Lokal będzie otwarty do ostatniego klienta.

Frida
Meksykańska restauracja na Nowym Świecie również nie zawiedzie w Noc Muzeów. Goście, którzy zwiedzili Archiwum Polskiej Akademii Nauk lub inne wystawy w okolicy, zaproszeni są do biesiadowania przy pikantnych potrawach aż do 2:00.

Restauracja 99
Po zwiedzaniu w Muzeum Powstania Warszawskiego warto przejść się spacerkiem do Restauracji 99. Kuchnia będzie częstowała do północy, natomiast bar zadba o zaspokojenie pragnienia zwiedzających do ostatniego gościa.

The Mexican
Nie zawiodą też meksykańskie restauracje na ul. Zgoda i Podwale. Goście mogą stołować się jak zazwyczaj – aż do 2:00.

Bollywood Louge
Orientalna restauracja na ul. Przeskok 2 z pewnością nie zawiedzie. Indyjskie przekąski i kuszące drinki czekają na gości aż do samego rana. Jeśli nasze zwiedzanie w okolicach Pałacu Kultury znacznie się przedłuży, wcale nie jesteśmy skazani na burczenie w brzuchu i powrót do domu. Bollywood Lounge stoi otworem w sobotę aż do 6 rano.

Noc Muzeów 2013. Warszawskie restauracje zapraszają nocnych marków. , 6.0 out of 6 based on 212 ratings

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.