Nowe miejsce w naszym programie rabatowym

Włoskie smaki i dawka adrenaliny. Zobacz, jakie miejsca dołączyły do programu rabatowego!

Program rabatowy serwisu gastrowawa.pl ruszył pełną parą, a my wciąż nie ustajemy w staraniach o to, by dołączały do nas kolejne, ciekawe miejsca. Kartę rabatową gastrowawa.pl zaczęły honorować włoska restauracja Presto oraz Boar Paintball i Gamp Paintoball. Posiadacze karty mogą teraz smakować nie tylko pysznych dań, ale też zażyć sporej dawki adrenaliny w promocyjnych cenach.

Restauracja Presto łączy w sobie klimat pizzerii i czar włoskiej trattorii. Pizza wypiekana jest tu w żarze pieca opalanego drewnem. Wizytę w Presto uprzyjemnia przytulny wystrój. Jednak na pierwszym miejscu w restauracji są doskonałe smaki. Goście mogą wybierać spośród włoskich zakąsek, zup, makaronów, pizzy, sałatek, dań głównych i deserów. Pozycje obowiązkowe to oczywiście pizza, krewetki smażone na maśle z czosnkiem i tiramisu. Z kartą rabatową gastrowawa.pl otrzymamy w restauracji Presto 20% rabatu na dania z karty z wyłączeniem napojów i alkoholi.

Boar Paintball to miejsce dla zwolenników mocnych wrażeń. Firma oferuje wszystko, co do gry w paintball potrzebne: pole do gry, znajdujące się na terenie leśnym AWF oraz wysokiej klasy sprzęt. Warto tu zorganizować imprezę integracyjną, wieczór kawalerski lub urodziny. Boar Paintball powstał zamiłowania do sportów ekstremalnych i od kilku lat z sukcesami zaraża tą pasją innych. Posiadacze karty rabatowej w Boar Paintball otrzymają aż 50% zniżki na grę w paintball na polu przy ul. Podleśnej. Cena obejmuje komplet wyposażenia i 100 kulek.

Gamp Paintoball oferuje dawkę ekstremalnej rozrywki wszystkim uczestnikom zabawy w bitwę na kulki z farbą. Firma przekonuje, że paintball jest źródłem wyjątkowych emocji oraz doznań. Można tu znaleźć elementy taktyki, logistyki, psychologii i zdrowej rywalizacji. Do dyspozycji gości jest w pełni wyposażona hala, sprzęt, hala laserowa oraz smakowite przekąski cateringu ?U Gampa?. Gamp zaprasza również do organizacji imprez. Dzięki karcie rabatowej gastrowawa.pl w Gamp Paintball otrzymamy 15% na pakiety do grania w paintball i Laser Tag.

Już niebawem kolejne ciekawostki o nowych partnerach programu rabatowego. Wciąż nie zamówiłeś karty? Wejdź na rabaty.gastrowawa.pl ? wystarczy kilka kliknięć, by cieszyć się rabatami w ponad 80 miejscach w Warszawie przez cały rok.

Nowe miejsce w naszym programie rabatowym, 6.0 out of 6 based on 111 rating

Opinie

 • avatar

  |

  Gamp Paintball – byłem i wracam co jakiś czas. Naprawdę super sprawa!

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

  Właśnie w tym momencie aktualizujemy
  najciekawsze wydarzenia i promocje.
  Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
  prosimy o cierpliwość.