Quattro Canti – tradycyjne włoskie jedzenie

Domowe makarony, pizza z pieca opalanego drewnem, świeże owoce morza ? to właśnie takie specjały kojarzą się z włoską kuchnią. Jednak, wbrew pozorom, podczas biesiady rodem z Italii nie tylko jedzenie jest ważne. Równie istotne są kameralna atmosfera, miłe towarzystwo i przyjemna muzyka w tle.

Tego wszystkiego mogą doświadczyć goście dwóch restauracji Quattro Canti ? na Sadybie i w Wilanowie. Pierwszym, co można poczuć po wejściu do restauracji jest przyjemny zapach drewna palonego w piecu, w którym przyrządzana jest pizza. Warto skosztować wielu wariacji na temat tego tradycyjnego włoskiego dania ? dodatki zawsze są świeże i idealnie dobrane.

Quattro Canti proponuje również swoim gościom domowe makarony  z aromatycznymi sosami, znakomite i doskonale przyrządzone dania z mięs, ryb  i owoców morza oraz sałatki ze świeżych warzyw. A wisienką na torcie będzie jeden  z wyśmienitych włoskich deserów ? panna cotta, tiramisu lub semifredo?

Stali goście z pewnością nie znudzą się daniami z karty, gdyż z myślą o nich regularnie przygotowywane jest nowe menu ? wkładka, którą można znaleźć na pierwszej stronie karty.

Obie restauracje Quattro Canti to miejsca idealne zarówno na romantyczny wieczór przy świecach, obiad z całą rodziną, jak i szybki lunch ? dla wszystkich, którzy lubią znakomite jedzenie i klimat włoskich trattorii.

 

Quattro Canti - tradycyjne włoskie jedzenie, 6.0 out of 6 based on 414 ratings

Opinie

 • avatar

  |

  Byłam tam wraz z mężem w zeszłym tygodniu. Fajne wnętrze, miła obsługa. Straszna frajda z pieca opalanym drewnem . Nigdy wcześniej do tej pory nie jadłam pizzy z pieca opalanym drewnem. Mega fajne przeżycie, a smak pizzy nie do porównania. Mam nadzieje że wpadnę na Sadybę już niedługo, bo było smakowicie.

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

  Właśnie w tym momencie aktualizujemy
  najciekawsze wydarzenia i promocje.
  Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
  prosimy o cierpliwość.