Sylwester na różowo w Arsenale

Restauracja Arsenał przy ul. Długiej 52 organizuje imprezę sylwestrową pod hasłem „Świat na różowo”. Niezapomnianą zabawę ma zapewnić pełne włoskich przysmaków menu, ognista muzyka oraz specjalnie na tą noc dobrane napoje.

W sylwestrowym menu znajdą się takie pozycje jak:  półmisek włoskich przysmaków (włoskie wędliny i sery z oliwkami, suszonymi pomidorami), sakiewki z borowikami oraz karczochami, ostrygi zapiekane z szampanem i szpinakiem z sosem z zielonego groszku, aksamitny krem z dyni polany oliwą z czarnych trufli, lasagne z krewetkami, stek z polędwicy podany na soczewicy (jedzenie soczewicy na Nowy Rok gwarantuje wysyp pieniędzy), delikatny bulion z tortellini nadziewanymi szynką parmeńską oraz tiramisu.

W cenie biletu ujęte są napoje: 1/2 l wódki , 1/2 l wina domowego dla pary, wino musujące na powitanie Nowego Roku, kupon na dwa drinki dla każdego oraz kawa, herbata, sok jabłkowy, pomarańczowy, pomidorowy i woda mineralna

Spośród gości, którzy przebiorą się zgodnie z tematem imprezy zostanie wybrany najlepszy strój, który będzie nagrodzony kolacją dla dwojga.

Bilety są w cenie od 225 do 275 zł (za osobę) w zależności od rodzaju stolika. Więcej informacji pod numerem (22) 635 83 77

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.