W grupie siła

Smakosze i łasuchy, którzy lubią jeść poza domem, mają w dzisiejszych czasach spory problem. Bywanie w restauracjach należy bowiem do dość drogich przyjemności i większości z nas po prostu nie stać na to, by co wieczór odwiedzać inne interesujące miejsce z egzotyczną kuchnią. Trzeba zostawać w domu lub? szukać okazji.

Zresztą także osoby uwielbiające domowe ucztowanie mają od czasu do czasu ochotę wyjść gdzieś z domu, by spróbować nieznanych sobie jeszcze smaków. Umówić się z przyjaciółmi na szalony wieczór z drinkami lub wyskoczyć z rodziną na oryginalny obiad. W grupie raźniej i weselej, tylko niestety drożej. Rachunek może przyprawić o palpitację serca.

Pewnie za sprawą takich właśnie doświadczeń cztery lata temu w Stanach pojawił się portal internetowy Groupon, który dostrzegł siłę grupy. Jego twórcy zauważyli, że jeśli więcej osób ma ochotę zrobić to samo, mogą to zrobić znacznie taniej. Dwa lata temu portal zaczął działać również w Polsce.

I to był początek pięknej przygody kulinarnej, bo od tego momentu wypady do knajp i restauracji stały się mniej elitarne, mogło z nich skorzystać znacznie więcej osób, również tych, którzy nie mają wypchanych portfeli. Wśród grouponowych ofert pojawiały się kuchnie bliskie i dalekie, swojskie i oryginalne. Można było przypomnieć sobie kuchnię naszych dziadków, zakosztować dań sąsiadów, ale też zanurzyć się w świat wykwintnych dań z odległych stron. Oferty pojawiają się i znikają, trzeba być czujnym i cierpliwym. Ale warto, bo upolować można wizytę w królestwie sushi, spotkanie z brytyjskimi stekami czy amerykańskimi hamburgerami, kolację poprzedzoną nauką gotowania bądź pyszne lody, które smakują tak samo dobrze jak w południowym słońcu. Coś dla siebie znajdą klubowicze i imprezowicze, rodziny z dziećmi i przyjaciółki, które chcą pogadać po bardzo udanych zakupach. W końcu najważniejsza jest grupa.

Początkujący poszukiwacze smaków szukają swoich dań, znawcy podążają szlakiem już znanym, wszyscy mogą częściej niż kiedyś ucztować poza domem. Przysmaki dostępne za niespełna połowę swej oryginalnej ceny wcale nie smakują gorzej, a czas spędzony z przyjaciółmi wydaje się po prostu bezcenny.

Akturalne oferty można przeglądać na: groupon.pl

W grupie siła, 6.0 out of 6 based on 212 ratings

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.