Warsztaty kulinarne dla dzieci w Belpasso

Restauracja Belpasso dla swoich najmłodszych gości przygotowała specjalną ofertę przyjęć urodzinowych. Podczas imprezy połączonej z warsztatami kulinarnymi, dzieci pod okiem szefa kuchni poznają tajniki włoskiej kuchni i samodzielnie przygotowują pizzę.

Każde z dzieci otrzymuje swoje stanowisko robocze z wszystkimi niezbędnymi przyrządami kuchennymi i ogromnym wyborem składników niezbędnych do stworzenia pizzy swoich marzeń. W trakcie zajęć najmłodsi uczą się o kuchni włoskiej, pochodzeniu produktów, próbują różnego rodzaju składników i rozmawiają o nich. Później dzieci wałkują ciasto, podrzucają je i samodzielnie dobierają dodatki. Dzieło jest pieczone na ich oczach, a punktem kulminacyjnym warsztatów jest degustacja własnych wyrobów.

W trakcie przyjęcia animatorzy przeprowadzają liczne konkursy i zabawy o tematyce kulinarnej. Nie może również zabraknąć tortu, wspólnego śpiewania „Sto lat” i szampana Piccolo.

Więcej informacji o organizacji kulinarnego przyjęcia dla dzieci można uzyskać kontaktując się bezpośrednio z Restauracją Belpasso

Więcej informacji o Restauracji Belpasso

Warsztaty kulinarne dla dzieci w Belpasso, 6.0 out of 6 based on 414 ratings

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.