Figaro Park Restaurant Caffe

ul. Zieleniecka 2WarszawaPolska

Figaro Park Restaurant Caffe, 4.8 out of 6 based on 414 ratings
telefon:
(22) 619 37 23
kuchnia:
międzynarodowa
typ lokalu:
restauracja
przedział cenowy:
od 20 do 40 zł
godziny otwarcia:
Codziennie 12:00-20:00
Ogrodek letniPiwoWinoDrinkiDobre miejsce na spotkanie grupoweRealizacja zamowien na wynosMozliwosc rezerwacjiDania wegetarianskieOfera lunchowaUdogodnienia dla niepelnosprawnychSzatniaObsluga kelnerskaObsluga platnosc karta
Polecane restauracje

Opinie o Figaro Park Restaurant Caffe

 • avatar

  |

  Nie polecamy!!! najgorsza impreza na początku małżeństwa ponieważ miła Pani właściciel opisuje jak to będzie super pięknie zorganizowane jest bardzo elastyczna i otwarta na sugestie ale tylko do momentu otrzymania ostatniej raty pieniędzy (nie warto rozliczyć się przed końcem imprezy) potem rzeczywistość wygląda całkiem inaczej .Ponieważ nie za bardzo nas ucieszył widok skromnie zastawionego stołu , gdzieś podziały się te super wędliny i przystawki a patery z ciastami świeciły pustką, a mieliśmy opłaconą opcję bez ograniczeń. Impreza była zaplanowana na 25 osób (zapłacone było 4500zł) było 22 ale gość spózniony nie otrzymał obiady kelner stwierdził że nie ma.
  Podczas „świetnie” zorganizowanej imprezy: raz że goście musieli przestawić samochody bo przyjechała policja mimo wielokrotnego zapewniania przez właścicielkę że „z parkowaniem nie ma problemu ”
  Goście nie mogli się cieszyć urokami ciszy i spokoju o czym zapewniała Pani właściciel ponieważ
  przez cały czas pracowała zagęszczarka na korcie tenisowym
  Chcieliśmy wyjaśnić tą sytuację ale od kilku dni Pani właściciel nie odbiera od nas telefonu i chyba spotkamy się z nią w sądzie .
  Gwiazdka tylko za weselny tort którego również zabrakło

 • avatar

  |

  W Figaro Park zorganizowałam 8 urodziny swojej córeczki. Bardzo się cieszę że udało mi się zorganizować tak miłe spotkanie dla mojej córki w tej restauracji, podczas którego dzieciaki super się bawiły.
  Wspólnej zabawie towarzyszył poczęstunek i występ klowna, który wprowadził małych gości
  w super humor. Była muzyka i tańce, balony i trąbki. Córeczka i ja byłyśmy bardzo zadowolone, nie wspomnę o maluchach. Figaro Park jest godne polecenia innym rodzicom.
  Jeszcze raz dziękuję

 • avatar

  |

  Droga Pani Ewo,
  Dziękujemy za wspaniałe przygotowanie przyjęcia weselnego z okazji naszego ślubu w dniu 29.09.12.r.Miła obsługa i super orkiestra umożliwiła naszym gościom bardzo dobrą zabawę , a bardzo smaczne dania na ciepło i zimno pokrzepiło nasze ciało i dusze w czasie biesiadowania za stołami.
  Ania i Marek Jabłońscy

 • avatar

  |

  Zorganizowałam w tej restauracji przy kortach kolejną imprezą rodzinną ja i moi goście jesteśmy bardzo zadowoleni miła obsługa, bardzo smaczne jedzenie i przystępne ceny.

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

  Właśnie w tym momencie aktualizujemy
  najciekawsze wydarzenia i promocje.
  Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
  prosimy o cierpliwość.