Fratelli – Pizza & Pasta

ul. Nałęczowska 62WarszawaPolska

Fratelli - Pizza & Pasta, 3.5 out of 6 based on 212 ratings
telefon:
(22) 858 10 10
kuchnia:
włoska
typ lokalu:
pizzeria
przedział cenowy:
od 20 do 40 zł
godziny otwarcia:
Pon.-Niedz.: 12.00-22.00
Obsluga platnosc kartaObsluga kelnerskaOfera lunchowaOgrodek letniDania wegetarianskieMiejsce przyjazne dzieciomMozliwosc rezerwacjiLatwo dostepny parkingRealizacja zamowien na wynosPiwoWino
Polecane restauracje

Opinie o Fratelli - Pizza & Pasta

 • avatar

  |

  Pizza przeciętna, jak z sieciówek, wystrój nieciekawy, ale schludny. Bardzo miła obsługa, chociaż momentami dość nieogarnięta.

 • avatar

  |

  Byliśmy zdziwieni, że lokal w sobotę o 18:30 świeci pustkami, ale już mamy odpowiedź dlaczego.

  Wchodzimy „Dzień dobry, czy można płacić kartą?” Kelnerka obrażona na cały świat prycha „nie”. Siadamy, czekamy pół godziny aż podejdzie. W lokalu prawie pusto. Podchodzi, składamy zamówienie na dwie mega pizze. Słyszymy z kuchni rozmowę o nas (w restauracji panuje nieprzyjemna cisza, nie ma muzyki, klientów, więc wszystko słychać): „jak to nie ma ciasta?, nie możecie ze świeżego zrobić?, co ja im powiem, oni już wcześniej przyszli…”.

  Kelnerka wraca po dłuższej chwili i oświadcza, że zamówienie nie zostanie zrealizowane, bo już zabrakło im ciasta. Zero przeprosin. Oczywiście wcześniej poszedłem wypłacić pieniądze do bankomaty, bo przecież to trzeci świat, więc terminala nie mają. Teraz pieniędzy nie potrzebuję, bo rezygnujemy z zamówienia.

  Wychodząc, słyszę, że inny klient wchodzi i pyta o możliwość płatności kartą bo nie ma oznaczenia na drzwiach. Z oddali niesie się głupiomądre gadanie kucharza, że „przecież tyle bankomatów obok” zamiast odpowiedzi „niestety nie”. Tyle, że mamy 21 wiek i nawet w Kazachstanie można kartą płacić, ale widać obsługa jest ze wsi. Kelnerka naburmuszona, obrażona na cały świat. Nie słyszała o tym widać, że należy się uśmiechnąć do klienta albo choćby o podstawowych zasadach kultury.

  W toalecie nie ma ręczników, suszarka nie suszy rąk, trzeba wytrzeć do spodni. ŻENADA! Fatalne miejsce. Chcesz sobie popsuć humor- polecam.

  Pizza jest średnia, zamawialiśmy ją bo w Wilanowie nie mamy lepszego wyboru. Z pewnością nie zamówimy jej więcej. A już na pewno nigdy do nich nie przyjdziemy.

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

  Właśnie w tym momencie aktualizujemy
  najciekawsze wydarzenia i promocje.
  Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
  prosimy o cierpliwość.