Ora Basta!

ul. Nowogrodzka 20WarszawaPolska

Ora Basta!, 1.0 out of 6 based on 111 rating
telefon:
(22) 625 07 37
kuchnia:
włoska
typ lokalu:
restauracja
przedział cenowy:
od 20 do 40 zł
godziny otwarcia:
Miejsce przyjazne dzieciomWinoPiwoDrinkiOgrodek letniObsluga kelnerskaObsluga platnosc karta
Polecane restauracje

Opinie o Ora Basta!

 • avatar

  |

  Do Ora Basta wybraliśmy się ze znajomymi w sobotni wieczór z kuponem z grouponu. Restauracja mieści się w Centrum Warszawy na tyłach Hotelu Novotel. Po wejściu do lokalu Pani która nas przywitała miała minę jakbyśmy byli intruzami a przecież nie o to chyba chodzi. Dodam, że nie mamy na twarzy wypisane, że mamy kupon. Poprosiliśmy o stolik dla czterech osób więc Pani powiedziała, że możemy sobie wybrać bo byliśmy praktycznie jedynymi gośćmi, dodam że tym bardziej powinna o Nas zadbać. Nie zdążyliśmy jeszcze się rozebrać i dobrze usiąść Pani podając nam karty powiedziała dokładnie ” proszę szybko”. Hmmm czy tak to powinno wyglądać.
  To jeszcze nie koniec… Gdy Pani przyszła przyjąć zamówienie był wielki problem z realizacją kuponu. A to że bez rezerwacji gdzie przez telefon udzielono informacji że nie przyjmują rezerwacji bo i tak jest mało osób, a to że trzeba rezerwować 24 godziny wcześniej stolik gdzie takiej informacji nie ma na stronie kuponu a jak już się skończyły Pani argumenty to na koniec zapytała czy mamy wydrukowany kupon gdzie na stronie jest informacja ze może być wyświetlony na urządzeniu mobilnym.
  Czuliśmy się bardzo źle. Pani Ewelina bo tak się nazywała Pani kelnerka chciała Nas chyba zniechęcić bo inaczej tego nie mogę nazwać tylko po co. Byliśmy przecież Klientami tylko że z kuponem czyli mam rozumieć że gorszymi???
  Po tym nie miłym początku Pani kelnerka przyjęła w końcu zamówienie.
  I tu zaczyna się miła część :) kucharz stanął na wysokości zadania… Zamówiliśmy MILANESE, PARMA, BOSKAIOLA, GORGONZOLA & SZPINAK i było pysznie do tego wino białe i lemoniada palce lizać.
  Niestety koniec był również nie przyjemny jak i początek cd. problemu z kuponem Pani Ewelina już za pięć 23 przebrana z siatką przy barze stała przestępowała z nogi na nogę.
  Odechciewa się wtedy wszystkiego.
  Czy tak ma wyglądać promocja restauracji to pytanie należy zadać właścicielowi…? Jedynie co się broni to jedzenie bo było bardzo dobre.

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

  Właśnie w tym momencie aktualizujemy
  najciekawsze wydarzenia i promocje.
  Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
  prosimy o cierpliwość.