Restauracja Sentyment

ul. Lanciego 11WarszawaPolska

Restauracja Sentyment, 4.5 out of 6 based on 212 ratings
telefon:
(22) 349 23 53
kuchnia:
polska
typ lokalu:
restauracja
przedział cenowy:
od 20 do 40 zł
godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 15-22; Sobota-Niedziela: 12-22
Obsluga platnosc kartaObsluga kelnerskaWiFiOfera lunchowaOgrodek letniDania wegetarianskieMozliwosc rezerwacjiLatwo dostepny parkingLokal klimatyzowanyPiwoWinoDrinkiDobre miejsce na randkeDobre miejsce na spotkanie biznesoweDobre miejsce na spotkanie grupowe
Polecane restauracje

Opinie o Restauracja Sentyment

 • avatar

  |

  Smaczne zupy, polecam krem z pomidorów. Miła obsługa, a miejsce przyjazne dzieciom. Ładny wystrój.

 • avatar

  |

  Klimatyczne miejsce, przyjemny wystrój. Obsługa bardzo miła. Jedzenie świeże i pyszne, duże porcje. Polecam zupy i makarony. Bardzo korzystne ceny.

 • avatar

  |

  Wystrój i jedzenie ekstra, niestety obsługa psuje cały efekt. Pierwsze zdziwienie nastąpiło gdy przy wejściu nikt nas nie przywitał, nie odpowiedział na nasze dzień dobry, po kilku minutach stania jak ofermy zajęliśmy upatrzony stolik. Nagle okazało się, że jesteśmy widzialni i w lokalu jest jakaś obsługa, bo szybko podbiegła Pani i rozkazała nam się przesiąść bo ten akurat stolik jest zarezerwowany (dziwne jedynie było to, że przez całą naszą wizytę nikt nie wszedł i nie dostąpił zaszczytu zasiądnięcia przy tym stoliku). Po zajęciu nowego miejsca musieliśmy odczekać kolejne 10 min. aż dostaniemy menu. Zamówione pizze przyszły szybko, niestety nie na raz i moja partnerka musiała patrzeć kilka minut w mój talerz (nie wiem czemu wbrew powszechnym zasadom to ja dostałem pierwszy danie), a ja czekać aż mi wszystko ostygnie. Nie dostaliśmy też sosów, doniesione zostały dopiero gdy już byliśmy w połowie jedzenia. Pizze, jak wspomniałem na początku świetne, ale przy takiej obsłudze jedynie na wynos!

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

  Właśnie w tym momencie aktualizujemy
  najciekawsze wydarzenia i promocje.
  Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
  prosimy o cierpliwość.