Sylwester z orientalną nutą w Restauracji Papaya

Decyzja o tym, gdzie spędzić sylwestrową noc i przywitać Nowy Rok nigdy nie jest łatwa. Wszystkim, którzy chcieliby uniknąć tłumów i głośnej muzyki serdecznie polecamy Restaurację PAPAYA.

Nastrojowe wnętrze pozwoli na chwilę relaksu i skupienia się na najbliższych, z którymi zdecydujemy się spędzić ten wieczór. Orientalne, aromatyczne menu pełne oryginalnych smaków i kolorów zaskoczy różnorodnością.

Na Gości będą czekały m.in. owoce morze na wiele sposób, pyszne steki przygotowane zgodnie z upodobaniami zamawiającego, kurczak w towarzystwie egzotycznych przypraw, warzyw i owoców. Niezwykłe desery, kolorowe koktajle i drinki rodem z Tajlandii z pewnością uprzyjemnią ten wyjątkowy czas. Atmosferę jedynej takiej nocy w roku, dosłownie i w przenośni, podgrzać może pokaz Teppanyaki. Widowiskowe kulinarne show na rozgrzanej płycie grilla Tepan, pobudzi zmysły wszystkich, którzy zdecydują się na tę atrakcję i odpowiednio wcześniej zarezerwują pokaz. W ciągu całego wieczoru Goście będą mogli delektować się najlepszymi trunkami z bogatej karty win.

Foksal 16 to adres, pod którym znajdziesz wszystko czego potrzeba, żeby tegoroczna sylwestrowa noc była inna niż wszystkie poprzednie. Zapraszamy!

Więcej informacji o restauracji Papaya

Sylwester z orientalną nutą w Restauracji Papaya, 6.0 out of 6 based on 212 ratings

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.