Bemowskie Spotkania Artystyczne w Krasnodworze

Bemowskie Spotkania Artystyczne to cykl dobrze znany mieszkańcom Bemowa. W jednym z najpiękniejszych zakątków dzielnicy, w Restauracji Krasnodwór, od lipca 2012 roku występują najwybitniejsi artyści estradowi i kabaretowi. Mieszkańcy Bemowa oraz goście, z dala od zgiełku miasta, mają okazję spotykać się ze sztuką najlepszych polskich twórców kabaretowych, aktorów i poetów piosenki. Wszystko w miłej, rodzinnej atmosferze.

Już 13 marca, w środę, na pożegnanie zimy – „Roztańczone piosenki” – spektakl o tańcu i z tańcem. Znakomici przedwojenni autorzy tekstów i wykonawcy przekonają widzów, że w tańcu i tańcem można załatwić niejedną sercową sprawę. Wystąpią artyści z Grupy Bagatela 15: Ewa Makomaska, Zbigniew Rymarz oraz Wojciech Machnicki, a w roli prowadzącej Zofia Czernicka.

Krasnodwór serdecznie zaprasza całe rodziny (restauracja posiada specjalnie wydzieloną strefę dla dzieci). Bilety w cenie 40zł do nabycia w restauracji Krasnodwór lub w kasie Bemowskiego Centrum Kultury (ul. Górczewska 201). Telefoniczna rezerwacja biletów: 22 666 94 84, 22 532 04 06.

 

„Roztańczone piosenki”

13 marca (środa), godz. 20:00

 

Więcej informacji o restauracji Krasnodwór

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.