Boże Narodzenie z Presto

Zapowiadany na weekend listopadowy śnieg sprawił, że wiele osób zaczęło myśleć o zimie oraz, co za tym idzie ? o świątecznych przygotowaniach, Wigilii i wszystkich potrawach, które trzeba przyrządzić. Trattoria Presto wyszła naprzeciw wszystkim osobom, które już myślą o zimowym szaleństwie i świątecznym zamieszaniu.

Pod kierownictwem Szefa Kuchni załoga Trattorii Presto przygotowała dla swoich gości do wyboru kilka zestawów potraw wigilijnych, które przyrządzi, udekoruje oraz dowiezie na miejsce, by umilić wszystkim czas Wigilii i Bożego Narodzenia.

W zestawach znajdą się nie tylko tradycyjne potrawy wigilijne takie jak: barszcz z uszkami, pasztecikiem lub kołdunem, karp w galarecie lub smażony, śledź tradycyjny i w pięciu innych smakach, schab ze śliwką/morelą, ruloniki z łososia z serem feta i ziołami, ale także niespodzianki kulinarne kuchni włoskiej, na przykład pasty, lasagne, bruschetty, ryby i mięsa, włoskie desery.

Możliwe jest również przygotowanie koszy upominkowych, w których znajdą się między innymi produkty ze ?Spiżarni Presto?.

 

 

 

 

 

Boże Narodzenie z Presto , 5.0 out of 6 based on 111 rating

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.