Nowe promocje w restauracjach The Mexican

Restauracje The Mexican (ul. Foksal 10, ul. Zgoda 6) przygotowały dla swoich gości nową, specjalną ofertę. Aby trafić we wszystkie gusta w każdy dzień tygodnia obowiązuje jest  inna promocja.

W poniedziałki i wtorki do godziny 17:00 na cały rachunek udzielany jest rabat 30%. Środa to z kolei dzień quesadilli, do dwóch dań głównych, to idealne na przystawkę danie jest gratis. W czwartek przy zamówieniu dania powyżej 30 zł na każdą butelkę wina udzielany jest rabat 30%. W piątek na dobry początek weekendu do każdej Fajitas kieliszek tequilli dodawany jest gratis. Pełnia weekendowego szaleństwa to sobota, przy zamówieniu trzech dowolnych whisky czwarta jest gratis. Dodatkowo w restauracji przy ul. Zgoda 6 w piątki i soboty kieliszek wódki lub wina oraz piwo kosztują jedyne 4 zł. Fanów tequilli powinien ucieszyć fakt, że niezależnie od dnia tygodnia dziesięć kieliszków tequilli jest w cenie siedmiu.

Oprócz wymienionych promocji na gości restauracji czekają inne atrakcje m.in. występy mariachi, pokazy tańca Flamenco czy słynny już Zorro.

Więcej informacji o restauracjach:

The Mexican ul. Zgoda 6

The Mexican ul. Foksal 10

Po wizycie zachęcamy do podzielenia się opinią.

Nowe promocje w restauracjach The Mexican, 6.0 out of 6 based on 111 rating

Twoja opinia