Tuńczyk Toro w SotoSushi

SotoSushi od 20 sierpnia zaprasza już do dwóch restauracji, w których można skosztować przede wszystkim przysmaków tradycyjnej kuchni japońskiej.  Prawdziwi miłośnicy sushi oraz ci, którzy chcą spróbować go po raz pierwszy, znajdą tam wszystko, czego potrzebują ich podniebienia. Począwszy od przystawek, takich jak krewetki w tempurze, przez wszystkie rodzaje sushi ? nigiri, hoso maki, futo maki, california maki i inne, kończąc na japońskich zupach i daniach oraz napojach.

Od dzisiaj w SotoSushi prawdziwa uczta dla smakoszy. W każdej postaci nigiri, sashimi i maki, serwowana jest toro - najbardziej cenioną przez koneserów część tuńczyka Blue Fin.  Ten brzuszny kawałek mięsa uwodzi niepowtarzalnym i zachwycającym aromatem. To połączenie delikatnego mięsa tuńczyka o zdecydowanym smaku i tłustej części pochodzącej z podbrzusza, które w rezultacie daje wyraziście maślany aromat oraz zaskakującą konsystencję.

Lunch w atrakcyjnych cenach w obu restauracjach od godziny 12 do 15:30. Możliwy jest również dowóz zamówionych dań. Rezerwacja stolików pod nr 22-629-94-85.

 

Więcej informacji o SotoSushi ul. Wilcza 26

Więcej informacji o SotoSushi al. Ken 84

Tuńczyk Toro w SotoSushi, 4.2 out of 6 based on 616 ratings

Opinie

 • avatar

  |

  Sushi w Soto jest naprawdę pyszne :) Toro dość zaskakujące, ale niezłe ;)

 • avatar

  |

  Odwiedziłem, skosztowałem i jestem zachwycony. Bardzo smaczne, delikatne mięso. Warto spróbować!

 • avatar

  |

  Artykuł spełnił swój cel – ślinka pociekła…Przy najbliższej okazji – kierunek sushi ! :) ))

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

  Właśnie w tym momencie aktualizujemy
  najciekawsze wydarzenia i promocje.
  Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
  prosimy o cierpliwość.