Wiosna w Castrol CONFAShION SPORT BAR!

W Castrol CONFAShION Sport Bar wiosna w pełni. W związku z tym klienci mogą się spodziewać wielu zmian?

Najważniejsze zmiany dotyczą godzin funkcjonowania lokalu. Od 28 lutego kibice sportowi mogą odwiedzać sport bar w godzinach 12 ? 24. ?Godzina zamknięcia lokalu jest umowna, lokal jest czynny do ostatniego gościa.? ? mówi Izabela Sarnecka, Dyrektor Zarządzająca Castrol CONFAShION SPORT BAR. ?Z kolei przesunięcie godzin otwarcia na 12 sprawia, że otwieramy się również na klienta biznesowego z ofertą lunchową.?

Na klientów sport baru czeka także ciekawa oferta dotycząca meczów piłkarskich Champions League, Europa League i polskiej Ekstraklasy. Kibice, którzy chcą oglądać zmagania w tych rozgrywkach mają szansę na promocje piw sponsorujących dane rozgrywki. Promocja odbywa się pod hasłem ?Piłkarskie Happy Hours? i trwa do końca maja.

Castrol CONFAShION SPORT BAR zmienia także swoje oblicze na bardziej sportowe. Na poziomie wejścia pojawiły się wielkoformatowe grafiki o tematyce piłkarskiej.?Systematycznie dążymy do tego, aby ocieplić wizerunek miejsca i nadać mu jak najbardziej sportowy charakter. Nie rezygnujemy przy tym z wizerunku lokalu, w którym klient dostaje rozrywkę najwyższej jakości w ekskluzywnych wnętrzach.? ? tłumaczy Sarnecka. ?To dopiero początek zmian. Będziemy systematycznie dodawać coraz więcej sportowych emocji do lokalu, wzmacniając tym samym jego podstawową identyfikację.?

Castrol CONFAShION Sport Bar przy ulicy Moliera 6 to pierwszy w Warszawie bar sportowy, gdzie w 11 ekskluzywnych lożach można oglądać wydarzenia sportowe, wybierając z ponad 30 najlepszych kanałów sportowych ? polskich i zagranicznych. Dzięki odpowiedniej aranżacji lokalu jest on także świetnym miejscem spotkań towarzyskich, a dzięki kameralnej atmosferze ? również biznesowych. W Castrol CONFAShION Sport Bar każdy z klientów decyduje indywidualnie, jaką transmisję sportową chce oglądać. Doskonale menu i przystępne ceny są dodatkowym magnesem dla spragnionych emocji sportowych kibiców

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

    Właśnie w tym momencie aktualizujemy
    najciekawsze wydarzenia i promocje.
    Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
    prosimy o cierpliwość.