American Steak House

ul. Belgradzka 21WarszawaPolska

telefon:
600 879 791
kuchnia:
amerykańska
typ lokalu:
steak house
przedział cenowy:
od 20 do 40 zł
godziny otwarcia:
Duży wybór stekówMozliwosc rezerwacjiObsluga platnosc karta
Polecane restauracje

Opinie o American Steak House

 • avatar

  |

  Zachęcona reklamą – „NAJWIĘKSZY BURGER W MIEŚCIE’ i opinią znajomej mając ochotę na solidny kawał wołowiny postanowiłam wybrać się w końcu do ASH.
  Na początku zapytałam się pani ile gram i czy rzeczywiście jest to stuprocentowa wołowina. Odpowiedź brzmiała że tak , 200g. Zamówiłam wię burgera, na początek poprosiłam jednak o rosół. Rosół- woda z vegetą….. Potem Dostałam ‚COŚ’ na talerzu, na pewno nie był to największy burger w mieście. Mieso wieprzowo-wołowe ( jednak czasami trafi się klient który zna się na rzeczy i nie warto mu mydlić oczu ), zeschnięty pomidor, ser w ogóle niewyczuwalny ( tu trzeba zapłacić 2, 3 zł więcej za ten dodatek), lekko spalona buła ( oczywiście gotowa, a gdybym zapytała się Pani czy wypiękają sami, pewnie usłyszałabym że tak :-) ). Porcja frytek to dodatkowe 6 zł. 6 zł za zeschnięte frytki, w ogóle bez smaku, próbując zastanawiałam się który raz kąpały się we frytownicy.. Sosy gotowe.
  podsumowując…
  knajpa nowa, nastawiona na typowo grillowe żarcie. powinni się trochę bardziej postarać. bo tutaj od razu widać że nacisk jest na jak najmiejszy koszt – to błąd o klienta trzeba dbać, wtedy wróci.
  NIE POLECAM.

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

  Właśnie w tym momencie aktualizujemy
  najciekawsze wydarzenia i promocje.
  Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
  prosimy o cierpliwość.