Cafe Kulturalna

Plac Defilad 1WarszawaPolska

telefon:
(22) 656 62 81
kuchnia:
europejska
typ lokalu:
klubokawiarnia
przedział cenowy:
od 20 do 40 zł
godziny otwarcia:
Obsluga platnosc karta
Polecane restauracje

Opinie o Cafe Kulturalna

 • avatar

  |

  Polecam zupę rybną i makarony. Niestety obsługa jest niezorganizowana i przez to panuje duże zamieszanie, długo się czeka na kartę, a potem na danie, właściwie w końcu sama podeszłam.

 • avatar

  |

  Nadszedł czas nowej karty i nowych ciekawych smaków :) Jadłam birmańską zupę rybną – zaskakujący aromat, ale pyszna – dużo kawałków ryby i bogato posypana kolendrą, która dodała jej charakteru. Odjęłabym jednak od niej makaron, bo nie pasuje do całości, ale nie było go dużo, więc da się znieść ;) Na drugie tagliatelle z łososiem i pomidorami w sosie szafranowo-maślanym – coś pysznego, wielkie kawałki łososia i dużo innych dodatków, sos obłędny. Duża porcja. Pan kelner bardzo miły, nie było problemu z zamianą składników w makaronie (wolałam suszone pomidory od świeżych). Co prawda zapomniał o zupie, ale potem przepraszał trzy razy :) Do tego wszystkiego smaczna herbata z sokiem malinowym. A w Kulturalnej gwarno i tłoczno i ciężko o miejsce. Na pewno wrócę, żeby spróbować innych specjałów :)

 • avatar

  |

  Świetny klimat, każde krzesło z innej bajki, ale dzięki temu czuć bliskość teatru :) Mimo że to właściwie klubokawiarnia, jedzenie jest pyszne, szczególnie makarony :) Aha, jadłam tam najlepszą w życiu botwinkę…

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

  Właśnie w tym momencie aktualizujemy
  najciekawsze wydarzenia i promocje.
  Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
  prosimy o cierpliwość.