Gemo Restaurant

ul. Mińska 25WarszawaPolska

Gemo Restaurant, 4.0 out of 6 based on 111 rating
telefon:
(22) 468 18 76
kuchnia:
gruzińska
typ lokalu:
restauracja
przedział cenowy:
od 20 do 40 zł
godziny otwarcia:
Obsluga platnosc kartaObsluga kelnerskaWiFiOgrodek letniDania wegetarianskieMiejsce przyjazne dzieciomMozliwosc rezerwacjiLatwo dostepny parkingLokal klimatyzowanyRealizacja zamowien na wynosWinoDobre miejsce na randkeDobre miejsce na spotkanie biznesoweDobre miejsce na spotkanie grupoweZwierzeta mile widziane
Polecane restauracje

Opinie o Gemo

 • avatar

  |

  Miejsce klimatyczne, aczkolwiek nie każdy może się tam odnaleźć, dobre dla artystów poszukujących weny. Kuchnia fantastyczna, dobre wina i to w super przystępnej cenie. W tygodniu jadłem smaczny i bardzo treściwy lunch, a w weekend ze znajomymi zrobiliśmy sobie extra ucztę i popróbowaliśmy ciekawych dań kuchni gruzińskiej i ku miłemu zaskoczeniu rownież kuchni włoskiej. Winem dopełniliśmy nasze, już zadowolone podniebienia i fantastyczne humory, i dobrze po północy pożegnaliśmy gemo (jako ostatni z gości). Dla uzupełnienia dodam, że bardzo miła i profesjonalna obsługa i zjawiskowa pani Manager. :)

 • avatar

  |

  Bardzo dobre jedzenie, kuchnia jest wyjątkowa, a obsługa umie doradzić w kwestii wyboru dań. Przyjemny wystrój, dobre gruzińskie wina.

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

  Właśnie w tym momencie aktualizujemy
  najciekawsze wydarzenia i promocje.
  Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
  prosimy o cierpliwość.