Restauracja Kaprys – restauracja zamknięta

ul. Krucza 16/22WarszawaPolska

Restauracja Kaprys - restauracja zamknięta, 4.0 out of 6 based on 414 ratings
telefon:
(22) 578 22 32
kuchnia:
międzynarodowa
typ lokalu:
restauracja
przedział cenowy:
od 20 do 40 zł
godziny otwarcia:
codziennie od 12:oo do ostatniego gościa
Obsluga platnosc kartaObsluga kelnerskaSzatniaUdogodnienia dla niepelnosprawnychWiFiOfera lunchowaOgrodek letniDania wegetarianskieMozliwosc rezerwacjiWydzielona sala dla palacychLokal dla niepalacychLokal klimatyzowanyRealizacja zamowien na wynosPiwoWinoDrinkiHappy HourDobre miejsce na randkeDobre miejsce na spotkanie biznesoweDobre miejsce na spotkanie grupoweZwierzeta mile widziane
Polecane restauracje

Opinie o Restauracja Kaprys

 • avatar

  |

  Niestety nie dane mi było spróbować dań, obługa widocznie uznała, że jestem niegodna tego zaszczytu. Prawie 15 min. oczekiwania na podanie karty, i odpowiedź obsługi na dwukrotną prośbę „zaraz” to mocna przesada. Zastanawiałam się skąd nazwa lokalu, teraz wiem, że to od rozkapryszonej obsługi.

 • avatar

  |

  Znakomita zupa z krewetkami i kokosem. Kucharz jest bardzo kreatywny ? może spełnić prawie każdy kaprys gości. Nie polecam gęsi, była za sucha.

 • avatar

  |

  Lokal ma świetny wystrój, a karta, chociaż krótka, ma wiele pyszności do zaoferowania. Szczególnie smaczna jest zupa kokosowa z krewetkami ? porcja jest wielka! Na drugie danie idealne pół kaczki z jabłkami. Obsługa bardzo pomocna - kelner podpowiada, jeśli ma się jakieś wątpliwości, co wybrać. Polecam!

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

  Właśnie w tym momencie aktualizujemy
  najciekawsze wydarzenia i promocje.
  Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
  prosimy o cierpliwość.