Mikołajki w warszawskich restauracjach

Zbliżają się Mikołajki ? czas prezentów, przedsmak świątecznej atmosfery. Z tej okazji, żeby osłodzić nieco zimowe chłody, kilka warszawskich restauracji przygotowało specjalne promocje, atrakcje i niespodzianki, a nawet specjalne potrawy w menu.

Restauracja Czyli Chili na 6 grudnia przygotowała specjalne menu, zawierające jedno danie ostre oraz jedno łagodne. Na ostro będą to polędwiczki wieprzowe faszerowane suszem zimowym, w sosie śliwkowym, podane na śnieżnym puchu z makaronu (32zł), daniem łagodnym będzie łosoś w cieście filo na warzywnym spaghetti w ?sosie z lizaków Mikołaja? (39zł). W Atmosfera Shot Bar zaplanowano mikołajkowe KARAOKE – dobra zabawa, najlepsze przeboje i wspomnienia. Najciekawsze wykonania zostaną nagrodzone. Wódka – 5zł.

The Mexican w ten dzień zapewnia niezwykły, świąteczny nastrój oraz prezenty niespodzianki dla gości. W Restauracji Grek Zorba tego dnia od każdego rachunku odliczane będzie 20%. W Ryżowym Polu dla każdego gościa niespodzianka ? np. dodatkowe sushi albo lampka wina. W Restauracjach Ganesh przy zarezerwowaniu stolika dzień wcześniej, na hasło ?SPOTKANIE WIGILIJNE?, przewidziano świąteczny prezent dla gości (promocja dostępna przez cały grudzień). W Restauracji Arsenał na hasło ?MIKOŁAJKI?, likier melonowy  lub deser gratis.

 

Mikołajki w warszawskich restauracjach, 5.5 out of 6 based on 212 ratings

Opinie

 • avatar

  |

  Fajne info ! To już wiem co robię jutro po pracy :-)

Twoja opinia

Dzisiejsze wydarzenia i promocje

  Właśnie w tym momencie aktualizujemy
  najciekawsze wydarzenia i promocje.
  Za chwile będziesz znów mógł je przeglądać,
  prosimy o cierpliwość.